Type and press Enter.

Club

EliteVoyage je uzavřený lifestyle management klub. Každý člen klubu má 24/7 k dispozici svého Private Consultanta, který se stará o odborné řešení jeho konkrétních požadavků, zejména pak v níže uvedených oblastech.

Cestování

Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti luxusního cestování našim členům připravujeme dovolené na míru po celém světě. Od odpočinkové dovolené v Indickém oceánu přes romantický víkend ve vilce v Toskánsku až po dobrodružnou cestu kolem světa. Dále rádi zajistíme privátní let či jachtu, vstupenky na vyprodané akce nebo otevřeme dveře, které zůstávají mnohým zavřené.

Zdraví

Zdraví je snad tím nejdůležitějším, co v životě máme. Můžeme o něj pečovat, jsou ale případy, kdy to nestačí a musíme vyhledat odbornou péči. Našim členům pomáháme s prevencí a v případě potřeby zajišťujeme špičkovou diagnostickou péči, přednostní vyšetření či operaci u předních lékařů a nadstandardní servis ve vybraných nemocnicích v ČR.

Privátní letectví, jachty a lodě

Kromě zajištění privátní letecké přepravy pro naše členy řešíme také poradenství s nákupem či prodejem privátních letadel, jachet a lodí, případně pomáháme s vytížením klientem vlastněných dopravních prostředků.

Umění a kultura

Pro naše členy zajišťujeme kurátorství privátních sbírek, nákup a prodej uměleckých děl mimo dražbu či konzultace od předních odborníků na umění.

Nemovitosti

Pro naše členy zajišťujeme diskrétní nákupy, prodeje či pronájmy nemovitostí v ČR i v zahraničí. Máme přístup k prodeji veřejných i neveřejných nemovitostí. Řešíme vyhledání a výběr nemovitost k prodeji, která přesně odpovídá stylu nebo investičnímu záměru.

Vína a gastronomie

Pro naše členy řešíme kurátorství vinných sbírek, zajištění nákupu a prodeje exkluzivních vín, organizaci privátních degustací a návštěvy vinařství po celém světě. 

Vzdělání a péče o děti

Mimo vyhledání profesionálních chův ze zahraničí zajišťujeme členům a jejich rodinám také studium na prestižních zahraničních univerzitách.

Bezpečnost

Pro naše členy zajišťujeme profesionální osobní bezpečnostní služby. V případě zájmu o dlouhodobější ochranu řešíme také vyhledání a výběr personálu do privátní bezpečnostní služby klienta.