Type and press Enter.

Klub

EliteVoyage je uzavřený lifestyle management club. Jako člen klubu máte 24/7 k dispozici svého privátního konzultanta, který se stará o odborné řešení Vašich konkrétních požadavků, zejména v níže uvedených oblastech.

Cestování

Připravujeme pro Vás dovolené na míru po celém světě. Od odpočinkové dovolené v Indickém oceánu přes romantický víkend ve vilce v Toskánsku až po dobrodružnou cestu kolem světa. Zajišťujeme privátní lety či pronájem jachty, vstupenky na vyprodané akce nebo otevřeme dveře, které zůstávají mnohým zavřené.

Zdraví

Zdraví je tím nejdůležitějším, co v životě máme. Můžeme o něj pečovat, jsou ale případy, kdy to nestačí a musíme vyhledat odbornou péči. Pomáháme Vám s prevencí a v případě potřeby zajišťujeme špičkovou diagnostickou péči, přednostní vyšetření či operaci u předních lékařů a nadstandardní servis ve vybraných nemocnicích v ČR.

Privátní letectví, jachty a lodě

Kromě zajištění privátní letecké přepravy pro Vás řešíme také poradenství s nákupem či prodejem privátních letadel, jachet a lodí. Pomáháme také s vytížením Vámi vlastněných dopravních prostředků.

Umění a kultura

Pomáháme se zajištěním kurátorství privátních sbírek, s nákupem a prodejem uměleckých děl mimo dražbu či zajistíme konzultaci od předních odborníků na umění.

Nemovitosti

Zprostředkováváme diskrétní nákupy, prodeje či pronájmy nemovitostí v ČR i v zahraničí. Máme přístup k prodeji veřejných i neveřejných nemovitostí. Řešíme vyhledání a výběr nemovitosti k prodeji, která přesně odpovídá Vášemu stylu nebo investičnímu záměru.

Vína a gastronomie

Pro naše členy řešíme kurátorství vinných sbírek, postaráme se o nákup i prodej exkluzivních vín, organizaci privátních degustací a návštěvy vinařství po celém světě. 

Vzdělání a péče o děti

Mimo vyhledání profesionálních chův ze zahraničí zajišťujeme také studium na prestižních zahraničních univerzitách.

Bezpečnost

Pro naše členy zajišťujeme profesionální osobní bezpečnostní služby. V případě zájmu o dlouhodobější ochranu řešíme také vyhledání a výběr personálu do privátní bezpečnostní služby klienta.