kanada1.jpg

Expedice bez rizika na místa, o kterých sníte

 

Budete v dobrých rukách

ušetříme

Dobrodružství na Vás bude čekat každý den

Vše od začátku naplánujeme tak, abyste si každý den svou cestu užívali, ať už budete aktivně cestovat či pouze sledovat krásy přírody. Ušetříme Vás od zbytečných zajížděk nebo nudných přesunů. Poznáte místa, která byste jinak sami neviděli.

poradíme

Nezávislé doporučení od profesionálů

Složité cesty a expedice plánujeme již 10 let. S námi se podíváte na místa, která by Vás ani nenapadla. Pomůžeme Vám dostat se tam, kam budete chtít a zachovat takový komfort, na jaký jste zvyklý. Na základě našich zkušeností Vám vždy dokážeme poradit a dát nezávislé doporučení.

zařídíme

Asistence po celou dobu Vašich cest

Do detailu zařídíme každou část Vaší dobrodružné cesty a nikdy Vás nenecháme ve štychu. Jsme stále s Vámi, připraveni na Vaše přání i změny Vašeho programu. Jsme vždy o krok napřed, abychom měli jistotu, že si cestu užijete a v bezpečí se vrátíte domů.

 

Neriskujte, že nic neuvidíte

Samotná příprava dobrodružné expedice není snadná, tedy pokud nechcete vše zjišťovat a organizovat na místě. Můžete ale důvěřovat neznámým průvodcům v horách, které najmete na letišti? Jste si jisti, že Vás zavedou na místa, která opravdu stojí za to a neukáží jen turistické pasti? Pokud se chcete vypravit za dobrodružstvím a bezpečně se vrátit, pak přenechte své starosti profesionálům.

Nechcete se bát toho, že peníze a čas, který investujete do dobrodružné cesty promarníte u vyhlídky plné turistů? Chcete si cestu užít každý den a odvézt si plno nezapomenutelných zážitků? My víme na koho se obrátit a jak zajistit i tu nejzvláštnější expedici.

Nechcete řešit na místě svůj program a běhat z místa na místo, abyste si udělali hezkou fotku?  Bojíte se, že míra dobrodružnosti bude nad Vaše síly a nebo naopak zažijete cestu podobnou škole v přírodě? S námi se bát nemusíte, vše připravíme tak, aby Vám to sedlo.

Obáváte se, že když se něco zvrtne, nebudete vědět co dělat? Nechcete uvíznout v místě, kde se to opravdu nehodí? Občas se něco může pokazit a je dobré mít při sobě strážného anděla, který sleduje každý Váš krok a ví co má dělat.

Zajistíme pro Vás dobrodružnou cestu, tak abyste si užili komfort na který jste zvyklí a zároveň se nesmazatelně zapsala do vašich vzpomínek. S námi máte příležitost vydat se na místa, která by Vás ani nenapadla. A také ušetřit nervy a čas, pouze si užívat cestování bez starostí a věnovat se tomu, čemu se věnujete rádi.

Domluvit konzultaci

Proč EliteVoyage ? 

Zkušenosti. Zodpovědnost. Spolehlivost.

Čas od času každý potřebuje vypnout a hodit starosti za hlavu. Tak proč si vše už od počátku myšlenky do posledního detailu nenechat naplánovat a zařídit? Ušetříte tím čas, který můžete využít lépe. Víme, co kde frčí, kde to za moc nestojí, kde se Vám bude líbit a taky kde rozhodně nebude. S námi předejdete zklamání. Jakto? Cesty plánujeme denně už přes 10 let a jednoduše máme přehled. Navíc přebíráme veškerou zodpovědnost za hladký průběh každé Vaší cesty. Na Vás zůstává jen rozhodnutí, kolik zážitků jste schopni vstřebat nebo zkrátka jen koho vezmete s sebou. O vše ostatní už se postaráme.

Reference našich klientů

"Díky dlouholeté spolupráci s panem Petrem Udavským je pro naši celou rodinu radost cestovat. Velice si vážíme a oceňujeme individuální, profesionální přístup a zejména příjemné jednání! Dovolená s EliteVoyage je pro nás vždy záruka luxusu, kvality a solidnosti. S díky si užíváme, že myslí za nás, dokáží splnit veškerá přání a nabídnout jednak úžasné zážitky a jednak klid soukromí." 

Dagmar P.

"Oceňuji naprostou profesionalitu celého týmu EliteVoyage a pozornost, kterou věnují každému přání svého zákazníka – to dělá z Elite Voyage na trhu cestovních i dalších privátních služeb naprosto ojedinělý projekt.
Aby se vize stala realitou, musí za ní stát silný tým, a tím Karla, Petr a Markéta bezesporu jsou – přinesli na trh služby, které jsou zážitkem, a vy vždy víte, že vás znají a pečují o vás."

Marcela H.

"Cestování je pro nás vždy vítanou změnou, velmi rádi cestujeme do Dubaje. Cestovní kancelář EliteVoyage a pan Udavský je v tomto směru sázka na jistotu. Na sjednané služby je 100% spolehnutí, vše je perfektně domluvené a naše dovolená vždy proběhla v naprosté pohodě."

Miroslav M.

 

Jak postupovat?

1. krok

Objednejte si konzultaci

Prostřednictvím našich webových stránek, telefonicky nebo e-mailem si objednejte první bezplatnou konzultaci. Vše můžeme projednat na dálku, ale ještě radši se s Vámi setkáme osobně. Společně si projdeme plán Vaší cesty a upřesníme požadavky na Vaši expedici.

2. krok

Představíme návrhy

Na základě získaných informací Vám představíme první návrhy a požádáme o zpětnou vazbu. Sdělíte nám své komentáře, podle kterých nabídku upravíme do finální podoby tak, aby Vám vyhovoval každý bod cesty.

3. krok

Potvrzení objednávky

Jakmile jste s konkrétní nabídkou 100% spokojeni ve všech ohledech, teprve teď dochází řada na platbu a předání podkladů. Nyní můžete odletět s klidnou hlavou, o hladký průběh každé cesty už se postaráme. Je to snadné, že? 

Nepřidělávejte si starosti. Spojte se s námi a cestujte s radostí. Nechte si zajistit své cesty od profesionálů.

Náš tým

Karla_Aserova_foto.jpg

Karla Ašerová

Co-Owner & CEO

PetrUdavsky_v2.jpg

Petr Udavský

Co-Owner & Private Consultant

Marketa_Udavska_foto.jpg

Markéta Udavská

Co-Owner

Katerina_Horiszny.png

Kateřina Horiszny

Partner

Filip_Paces.png

Filip Pačes

Travel Designer

anonymous.jpg

Michal Pátek

Travel Designer

 
anonymous.jpg

David Pechar

Flight Consultant

anonymous.jpg

Štěpán Borovec

Travel Designer

anonymous.jpg

Lucie Poláková

Finance Executive

 

Kontaktujte nás

EliteVoyage s.r.o.

Národní 135/14, Nové Město
110 00 Praha 1

IČ: 06744591, DIČ: CZ 06744591

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 288155.

Děkujeme za odeslání!