iStock-1092711156.jpg

Bezstarostná dovolená na jachtě

 

Plavte se pohodlně a bez starostí

ušetříme

​Úspora času při výběru jachty

Ušetříme Vám spoustu času s plánováním a zařizováním Vaší plavby, abyste si mohli více užívat volného času. Také Vás ušetříme starostí spojených s výběrem vhodné lodě, ať nemusíte přemýšlet, zda budete mít během pobytu na jachtě vše, co potřebujete. S námi se zkrátka můžete spolehnout, že budete.

poradíme

Nezávislé doporučení od profesionálů

V přístavech kotví mnoho jachet, které se snaží pronajmout mnoho brokerů. Pro nás není podstatné Vám pronajmout jakoukoliv jachtu, ale pouze najít tu pravou pro Vás. Doporučíme Vám pouze vybrané jachty, děláme to pro naše klienty již přes deset let. Rozhodnutí je už jen na Vás.

zařídíme

Asistence v průběhu vašich cest

Nejen že pro Vás zajistíme jachtu, ale jsme Vám kdykoliv k dispozici i během samotné plavby. Máte chuť rybařit, jezdit na vodních skútrech nebo být na každém břehu vítáni průvodcem? Jsme vždy krok před Vámi, abychom měli jistotu, že Vám na našich společných cestách nic nebude chybět.

 

Neřešte to, co nemusíte

Určitě si umíte jachtu najít a rezervovat sami. Zabere Vám to ale hodně času a navíc se vystavujete celé řadě rizik. Už jen proto, že Vás nenapadne, na co všechno si dát při výběru pozor. A když už má taková plavba za něco stát, je lepší přenechat vše profesionálům a ve finále si užít perfektní dovolenou bez zbytečných přešlapů a kompromisů.

Nechcete trávit spoustu času brouzdáním na internetu a přitom jen doufat, že nakonec nevyberete jachtu, se kterou budou jen samé problémy? Jste si opravdu jistí, že víte, co všechno má mít ta pravá jachta pro Vaši plavbu? My si jistí jsme a rádi Vám poradíme.

Nechcete přijet k jachtě a pak celé dny jen řešit kam to vlastně plujete? Nechcete, aby se během týdenní plavby ze života na jachtě stala "ponorka"? Bojíte se, že si pronajmete jen nudný plovoucí hotel s mizernou stravou? S námi nemusíte.

Chcete mít jistotu, že Vám v krizových situacích někdo hodí záchranný kruh a postará se o Vás? Možná se nic nestane, ale co když ano? Kolikrát jste v zahraničí řešili třeba nečekanou změnu programu? A víte přesně, co v takových situacích dělat? My ano.

Naši Travel Designeři Vám pomohou vybrat tu ideální jachtu nebo katamarán pro Vaši dovolenou. Doporučí vhodná místa pro plavbu a doprovodný program, kterým svůj pobyt na jachtě oživíte. Nejen že ušetříte nervy, ale budete mít možnost si užívat dovolenou na palubě bez starostí a věnovat čas jen tomu, čemu ho věnujete rádi.

Domluvit konzultaci

Proč EliteVoyage ? 

Zkušenosti. Zodpovědnost. Spolehlivost.

Čas od času každý potřebuje vypnout a hodit starosti za hlavu. Tak proč si vše už od počátku myšlenky do posledního detailu nenechat naplánovat a zařídit? Ušetříte tím čas, který můžete využít lépe. Víme, co kde frčí, kde to za moc nestojí, kde se Vám bude líbit a taky kde rozhodně nebude. S námi předejdete zklamání. Jakto? Cesty plánujeme denně už přes 10 let a jednoduše máme přehled. Navíc přebíráme veškerou zodpovědnost za hladký průběh každé Vaší cesty. Na Vás zůstává jen rozhodnutí, kolik zážitků jste schopni vstřebat nebo zkrátka jen koho vezmete s sebou. O vše ostatní už se postaráme.

Reference našich klientů

"Díky dlouholeté spolupráci s panem Petrem Udavským je pro naši celou rodinu radost cestovat. Velice si vážíme a oceňujeme individuální, profesionální přístup a zejména příjemné jednání! Dovolená s EliteVoyage je pro nás vždy záruka luxusu, kvality a solidnosti. S díky si užíváme, že myslí za nás, dokáží splnit veškerá přání a nabídnout jednak úžasné zážitky a jednak klid soukromí." 

Dagmar P.

"Oceňuji naprostou profesionalitu celého týmu EliteVoyage a pozornost, kterou věnují každému přání svého zákazníka – to dělá z Elite Voyage na trhu cestovních i dalších privátních služeb naprosto ojedinělý projekt. Aby se vize stala realitou, musí za ní stát silný tým, a tím Karla, Petr a Markéta bezesporu jsou – přinesli na trh služby, které jsou zážitkem, a vy vždy víte, že vás znají a pečují o vás."

Marcela H.

"Cestování je pro nás vždy vítanou změnou, velmi rádi cestujeme do Dubaje. Cestovní kancelář EliteVoyage a pan Udavský je v tomto směru sázka na jistotu. Na sjednané služby je 100% spolehnutí, vše je perfektně domluvené a naše dovolená vždy proběhla v naprosté pohodě."

Miroslav M.

 

Jak postupovat?

1. krok

Objednejte si konzultaci

Prostřednictvím našich webových stránek, telefonicky nebo e-mailem si objednejte první bezplatnou konzultaci. Vše můžeme projednat na dálku, rádi se s Vámi setkáme i osobně. Společně si projdeme představu o Vaší plavbě a upřesníme zadání dovolené na jachtě.

2. krok

Představíme návrhy

Na základě získaných informací Vám představíme první návrhy a požádáme o zpětnou vazbu. Sdělíte nám své komentáře, podle kterých nabídku upravíme do finální podoby tak, aby Vám jachta vyhovovala. 

3. krok

Potvrzení objednávky

Jakmile jste s konkrétní nabídkou 100% spokojeni ve všech ohledech, teprve teď dochází řada na platbu a předání podkladů. O všechny formality se samozřejmě postaráme. Je to snadné, že? 

Nepřidělávejte si starosti. Spojte se s námi a cestujte s radostí. Nechte si zajistit své cesty od profesionálů.

Náš tým

Karla_Aserova_foto.jpg

Karla Ašerová

Co-Owner & CEO

PetrUdavsky_v2.jpg

Petr Udavský

Co-Owner & Private Consultant

Marketa_Udavska_foto.jpg

Markéta Udavská

Co-Owner

Katerina_Horiszny.png

Kateřina Horiszny

Partner

Filip_Paces.png

Filip Pačes

Travel Designer

anonymous.jpg

Michal Pátek

Travel Designer

 
anonymous.jpg

David Pechar

Flight Consultant

anonymous.jpg

Štěpán Borovec

Travel Designer

anonymous.jpg

Lucie Poláková

Finance Executive

Kontaktujte nás

EliteVoyage s.r.o.

Národní 135/14, Nové Město
110 00 Praha 1

IČ: 06744591, DIČ: CZ 06744591

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 288155.

Děkujeme za odeslání!