Dovolené na místech, kde si odpočinete a budete se rádi vracet

 

Budete v dobrých rukách

ušetříme

​Úspora času při plánování a rezervaci

Ušetříme Vám spoustu času s plánováním a zařizováním cest, abychom Vám a Vaší nejbližší rodině dopřáli více volného času na sebe. A ušetříme Vám také starosti s tím, zda jste náhodou na něco nezapomněli nebo jestli bude vše fungovat. S námi se zkrátka můžete spolehnout, že bude.

poradíme

Nezávislé doporučení od profesionálů

Dovolené na míru plánujeme denně a jednoduše máme přehled. Známe spoustu skvělých zážitků a míst, kde se Vám bude líbit a kam by Vás třeba ani nenapadlo vyrazit. Na základě dlouholetých i každodenních zkušeností Vám vždy dokážeme poradit a dát nezávislé doporučení.

zařídíme

Asistence v průběhu vašich cest

Do detailu zařídíme každou část Vaší cesty a nikdy Vás nenecháme ve štychu. Během cestování jsme stále s Vámi, připraveni na Vaše přání i nečekané změny, abyste si mohli cestu užít naplno. Jsme vždy krok před Vámi, abychom měli jistotu, že Vám na našich společných cestách nic nechybí.

 

Neřešte starosti, cestujte s radostí

Pokud se chcete vydat na odpočinkovou dovolenou, určitě si říkáte, že stačí jen rezervovat hotel a letenky. Jste si ale jistí, že vyberete ten pravý? Opravdu musíte zařizovat vše sami? Je lepší přenechat vše profesionálům a ve finále si užít perfektní dovolenou bez zbytečných přešlapů a kompromisů.

Pracujete a užíváte si své koníčky, ale nechcete se toho vzdát, abyste hledali místa, kde si s celou rodinou odpočinete? A jste si opravdu jistí, že vždy vyberete to pravé místo přesně pro Vás? My si jistí jsme.

Nechcete během dovolené hledat, kde si opravdu odpočinete a utečete od skupin turistů? Bojíte se, že hotel, který si vyberete nebude mít dostatečné zázemí a vy celý týden strávíte na pokoji? Doporučujeme pouze ta místa, kterými jsme si jistí.

Chcete mít jistotu, že Vám v krizových situacích někdo podá pomocnou ruku a postará se o Vás? Možná se nic nestane, ale co když ano? Kolikrát jste řešili třeba nevyhovující pokoj nebo zmeškaný let? A víte přesně, co v takových situacích dělat? My ano.

Naši Travel Designeři Vám pomohou plánovat perfektní dovolené a cesty na míru přesně dle Vašich představ. Doporučí vhodná místa a ideální období pro návštěvu, ubytování, ze kterých budete nadšení a k tomu zajistí veškerý servis kolem. Nejen že ušetříte nervy, ale budete mít možnost si užívat cestování bez starostí a věnovat čas jen tomu, čemu ho věnujete rádi.

Domluvit konzultaci

Proč EliteVoyage ? 

Zkušenosti. Zodpovědnost. Spolehlivost.

Čas od času každý potřebuje vypnout a hodit starosti za hlavu. Tak proč si vše už od počátku myšlenky do posledního detailu nenechat naplánovat a zařídit? Ušetříte tím čas, který můžete využít lépe. Víme, co kde frčí, kde to za moc nestojí, kde se Vám bude líbit a taky kde rozhodně nebude. S námi předejdete zklamání. Jakto? Cesty plánujeme denně už přes 10 let a jednoduše máme přehled. Navíc přebíráme veškerou zodpovědnost za hladký průběh každé Vaší cesty. Na Vás zůstává jen rozhodnutí, kolik zážitků jste schopni vstřebat nebo zkrátka jen koho vezmete s sebou. O vše ostatní už se postaráme.

Reference našich klientů

"Díky dlouholeté spolupráci s panem Petrem Udavským je pro naši celou rodinu radost cestovat. Velice si vážíme a oceňujeme individuální, profesionální přístup a zejména příjemné jednání! Dovolená s EliteVoyage je pro nás vždy záruka luxusu, kvality a solidnosti. S díky si užíváme, že myslí za nás, dokáží splnit veškerá přání a nabídnout jednak úžasné zážitky a jednak klid soukromí." 

Dagmar P.

"Oceňuji naprostou profesionalitu celého týmu EliteVoyage a pozornost, kterou věnují každému přání svého zákazníka – to dělá z Elite Voyage na trhu cestovních i dalších privátních služeb naprosto ojedinělý projekt.
Aby se vize stala realitou, musí za ní stát silný tým, a tím Karla, Petr a Markéta bezesporu jsou – přinesli na trh služby, které jsou zážitkem, a vy vždy víte, že vás znají a pečují o vás."

Marcela H.

"Cestování je pro nás vždy vítanou změnou, velmi rádi cestujeme do Dubaje. Cestovní kancelář EliteVoyage a pan Udavský je v tomto směru sázka na jistotu. Na sjednané služby je 100% spolehnutí, vše je perfektně domluvené a naše dovolená vždy proběhla v naprosté pohodě."

Miroslav M.

 

Jak postupovat?

1. krok

Objednejte si konzultaci

Prostřednictvím našich webových stránek, telefonicky nebo e-mailem si objednejte první bezplatnou konzultaci. Vše můžeme projednat na dálku, ale ještě radši se s Vámi setkáme osobně. Společně si projdeme plán všech Vašich cest a upřesníme zadání.

2. krok

Představíme návrhy

Na základě získaných informací Vám představíme první návrhy a požádáme o zpětnou vazbu. Sdělíte nám své komentáře, podle kterých nabídky upravíme do finální podoby tak, aby Vám vyhovoval každý bod každé cesty.

3. krok

Potvrzení objednávky

Jakmile jste s konkrétní nabídkou 100% spokojeni ve všech ohledech, teprve teď dochází řada na platbu a předání podkladů. Nyní můžete odletět s klidnou hlavou, o hladký průběh každé cesty už se postaráme. Je to snadné, že? 

Nepřidělávejte si starosti. Spojte se s námi a cestujte s radostí. Nechte si zajistit své cesty od profesionálů.

Náš tým

Karla_Aserova_foto.jpg

Karla Ašerová

Co-Owner & CEO

PetrUdavsky_v2.jpg

Petr Udavský

Co-Owner & Private Consultant

Marketa_Udavska_foto.jpg

Markéta Udavská

Co-Owner

Katerina_Horiszny.png

Kateřina Horiszny

Partner

Filip_Paces.png

Filip Pačes

Travel Designer

anonymous.jpg

Michal Pátek

Travel Designer

 
anonymous.jpg

David Pechar

Flight Consultant

anonymous.jpg

Štěpán Borovec

Travel Designer

anonymous.jpg

Lucie Poláková

Finance Executive

Kontaktujte nás

EliteVoyage s.r.o.

Národní 135/14, Nové Město
110 00 Praha 1

IČ: 06744591, DIČ: CZ 06744591

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 288155.

Děkujeme za odeslání!