Dovolené na místech, kde si odpočinete a budete se rádi vracet

 

Budete v dobrých rukách

ušetříme

​Úspora času při plánování a rezervaci

Ušetříme Vám spoustu času s plánováním a zařizováním cest, abychom Vám a Vaší nejbližší rodině dopřáli více volného času na sebe. A ušetříme Vám také starosti s tím, zda jste náhodou na něco nezapomněli nebo jestli bude vše fungovat. S námi se zkrátka můžete spolehnout, že bude.

poradíme

Nezávislé doporučení od profesionálů

Dovolené na míru plánujeme denně a jednoduše máme přehled. Známe spoustu skvělých zážitků a míst, kde se Vám bude líbit a kam by Vás třeba ani nenapadlo vyrazit. Na základě dlouholetých i každodenních zkušeností Vám vždy dokážeme poradit a dát nezávislé doporučení.

zařídíme

Asistence v průběhu vašich cest

Do detailu zařídíme každou část Vaší cesty a nikdy Vás nenecháme ve štychu. Během cestování jsme stále s Vámi, připraveni na Vaše přání i nečekané změny, abyste si mohli cestu užít naplno. Jsme vždy krok před Vámi, abychom měli jistotu, že Vám na našich společných cestách nic nechybí.

 

Neřešte starosti, cestujte s radostí

Pokud se chcete vydat na odpočinkovou dovolenou, určitě si říkáte, že stačí jen rezervovat hotel a letenky. Jste si ale jistí, že vyberete ten pravý? Opravdu musíte zařizovat vše sami? Je lepší přenechat vše profesionálům a ve finále si užít perfektní dovolenou bez zbytečných přešlapů a kompromisů.

Pracujete a užíváte si své koníčky, ale nechcete se toho vzdát, abyste hledali místa, kde si s celou rodinou odpočinete? A jste si opravdu jistí, že vždy vyberete to pravé místo přesně pro Vás? My si jistí jsme.

Nechcete během dovolené hledat, kde si opravdu odpočinete a utečete od skupin turistů? Bojíte se, že hotel, který si vyberete nebude mít dostatečné zázemí a vy celý týden strávíte na pokoji? Doporučujeme pouze ta místa, kterými jsme si jistí.

Chcete mít jistotu, že Vám v krizových situacích někdo podá pomocnou ruku a postará se o Vás? Možná se nic nestane, ale co když ano? Kolikrát jste řešili třeba nevyhovující pokoj nebo zmeškaný let? A víte přesně, co v takových situacích dělat? My ano.

Naši Travel Designeři Vám pomohou plánovat perfektní dovolené a cesty na míru přesně dle Vašich představ. Doporučí vhodná místa a ideální období pro návštěvu, ubytování, ze kterých budete nadšení a k tomu zajistí veškerý servis kolem. Nejen že ušetříte nervy, ale budete mít možnost si užívat cestování bez starostí a věnovat čas jen tomu, čemu ho věnujete rádi.

Proč EliteVoyage ? 

Zkušenosti. Zodpovědnost. Spolehlivost.

Čas od času každý potřebuje vypnout a hodit starosti za hlavu. Tak proč si vše už od počátku myšlenky do posledního detailu nenechat naplánovat a zařídit? Ušetříte tím čas, který můžete využít lépe. Víme, co kde frčí, kde to za moc nestojí, kde se Vám bude líbit a taky kde rozhodně nebude. S námi předejdete zklamání. Jakto? Cesty plánujeme denně už přes 10 let a jednoduše máme přehled. Navíc přebíráme veškerou zodpovědnost za hladký průběh každé Vaší cesty. Na Vás zůstává jen rozhodnutí, kolik zážitků jste schopni vstřebat nebo zkrátka jen koho vezmete s sebou. O vše ostatní už se postaráme.

Reference našich klientů

"Díky dlouholeté spolupráci s panem Petrem Udavským je pro naši celou rodinu radost cestovat. Velice si vážíme a oceňujeme individuální, profesionální přístup a zejména příjemné jednání! Dovolená s EliteVoyage je pro nás vždy záruka luxusu, kvality a solidnosti. S díky si užíváme, že myslí za nás, dokáží splnit veškerá přání a nabídnout jednak úžasné zážitky a jednak klid soukromí." 

Dagmar P.

"Oceňuji naprostou profesionalitu celého týmu EliteVoyage a pozornost, kterou věnují každému přání svého zákazníka – to dělá z Elite Voyage na trhu cestovních i dalších privátních služeb naprosto ojedinělý projekt.
Aby se vize stala realitou, musí za ní stát silný tým, a tím Karla, Petr a Markéta bezesporu jsou – přinesli na trh služby, které jsou zážitkem, a vy vždy víte, že vás znají a pečují o vás."

Marcela H.

"Cestování je pro nás vždy vítanou změnou, velmi rádi cestujeme do Dubaje. Cestovní kancelář EliteVoyage a pan Udavský je v tomto směru sázka na jistotu. Na sjednané služby je 100% spolehnutí, vše je perfektně domluvené a naše dovolená vždy proběhla v naprosté pohodě."

Miroslav M.

 

Jak postupovat?

1. krok

Objednejte si konzultaci

Prostřednictvím našich webových stránek, telefonicky nebo e-mailem si objednejte první bezplatnou konzultaci. Vše můžeme projednat na dálku, ale ještě radši se s Vámi setkáme osobně. Společně si projdeme plán všech Vašich cest a upřesníme zadání.

2. krok

Představíme návrhy

Na základě získaných informací Vám představíme první návrhy a požádáme o zpětnou vazbu. Sdělíte nám své komentáře, podle kterých nabídky upravíme do finální podoby tak, aby Vám vyhovoval každý bod každé cesty.

3. krok

Potvrzení objednávky

Jakmile jste s konkrétní nabídkou 100% spokojeni ve všech ohledech, teprve teď dochází řada na platbu a předání podkladů. Nyní můžete odletět s klidnou hlavou, o hladký průběh každé cesty už se postaráme. Je to snadné, že? 

Nepřidělávejte si starosti. Spojte se s námi a cestujte s radostí. Nechte si zajistit své cesty od profesionálů.

Náš tým

Karla Ašerová

Co-Owner & CEO

Petr Udavský

Co-Owner & Private Consultant

Markéta Udavská

Co-Owner

Kateřina Horiszny

Partner

Filip Pačes

Travel Designer

Michal Pátek

Travel Designer

 

David Pechar

Flight Consultant

Štěpán Borovec

Travel Designer

Lucie Poláková

Finance Executive

Kontaktujte nás

EliteVoyage s.r.o.

Národní 135/14, Nové Město
110 00 Praha 1

IČ: 06744591, DIČ: CZ 06744591

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 288155.

 
 
Traveller_Made.png

Sesterské společnosti:

elite_medical_WHITEPNG.png
eDe_rgb_color_full_neg_2_pn.png
EliteGourmet.png
  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

©2020 by EliteVoyage