4 tipy na ubytování v Argentině

Aktualizováno: 28. kvě 2020

1. Be Jardin Escondido, Buenos Aires


Francis Ford Coppola v tomto malebného domě v srdci Palerma točil své filmy. Nyní je to luxusní městské útočiště, zabalené do historických odstínů a atmosféry starého světa.


Vstupte do chodeb plných starožitného nábytku. Obdivujte kvanta umění lemující každou zeď. Odpočívejte v zahradě a nasávejte zvuky a vůně Palerma z Vašeho balkonu. Nacházíte na okraji čtvrti Soho v Palermu, obklopeni tím nejlepším výběrem barů a restaurací ve městě.


Toto není hotel pro rodiny nebo klidný pobyt. Ale, pokud si chcete vychutnat Buenos Aires v jeho živé a energické podobě, pak jste na správném místě.2. The Vines Resort & Spa, Uco Valley


Toto ultramoderní vinařství, které se nachází v Uco Valley v Mendoze, poskytuje dekadenci a samotu šitou na míru milovníkům vína. Vinice se táhnou od elegantních vil a pohoří And se třpytí sněhem na obzoru. Ochutnávka vína se podává na Vaši terase a nejlepší argentinské víno je na dosah ruky.


Vines Resort & Spa je tak vzdálen starému světu, jak jen může být. Jedná se o moderní luxus s bohatými lázněmi, velkým bazénem a diskrétním servisem. A můžete dokonce sklízet a míchat své vlastní víno.


Zajeďte si na koni nebo na kole do nedalekých vinic, setkejte se s vinaři, a pár dní prožijte v klidu s nekonečným Malbecem.3. Cavas Wine Lodge, Mendoza


Samostatné vily jsou rozptýleny uprostřed vinic oblasti Lujan de Cuyo, Mendoza. Krajině dominují vrby a vinice a vzdálené výhledy odhalují tyčící se andské vrcholy.


Usaďte se a najdete hřiště pro dospělé, Narnii vína a soudobých požitků. V lázních se dokonce můžete vykoupat ve víně nebo párovat místní víno při kurzu vaření argentinské kuchyně. Pokud zatoužíte po dalším ochutnávání, stačí skočit na koně a zajet do okolních sklepů s místním gaucho. Nebo se posaďte a nechte personál, aby vám víno přinesl.4. EOLO, El Calafate


EOLO se nachází ve vlastní soukromé rezervaci, těsně před národním parkem Los Glaciares, a bez námahy se zde ponoříte do patagonské blaženosti. Nádherné vrcholy a rozlehlé pláně se rozprostírají do všech směrů a ze svého apartmá můžete vkročit přímo do divočiny.


Blízkost ledovce Perito Moreno je dalším lákadlem, ale v oblasti je toho tolik co dělat a vidět. S průvodcem vyrazte stezkami pro koně, projeďte se na horských kolech a navštivte odlehlá jezera, kam turisté nechodí. Spoustu toho můžete prozkoumat i bez průvodce, ideální pro páry hledající čistě patagonskou samotu.


Hotelová restaurace je téměř nejlepší v Patagonii a všechna jídla jsou zahrnuta v pobytu.
1 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše