4 tipy na ubytování v Belize

1. Turtle Inn


Zahrajte si na trosečníka, aniž byste obětovali své pohodlí.


Turtle Inn je blaženým úkrytem doškových střech a uklidňujících mořských vánků, který vlastní legendární filmaři Francis a Eleanor Coppola. Turtle Inn nabízí neuvěřitelně čerstvé mořské plody, dekadentní vína, řadu lázeňských procedur a výběr chat a bungalovů.


Korunním klenotem tohoto okouzlujícího místa je Coral Caye, Váš vlastní soukromý ostrov. Coral Caye leží mezi pevninou a útesem Belize Barrier Reef.


Naleznete zde vše, včetně personálu, který připraví chutné jídlo. Coral Caye jedinečným naprosto jedinečným místem pro Vaši tropickou fantazii.2. Blancaneaux Lodge


Blancaneaux Lodge, zasazená do rezervace Mountain Pine Ridge Reserve, obklopená národními parky a přírodními rezervacemi, je odlehlým místem, které Vás nabíjí energií a propojuje s džunglí.


Kdysi soukromé obydlí pro rodinu filmaře Francise Forda Coppoly, je nyní luxusním útočištěm určeným k odpočinku.


Zaposlouchejte se do uklidňujících zvuků okolních vodopádů kaskádovitě padajících do opálových bazénů. Téměř slyšíte kroky starověkých Mayů, kteří kdysi prošli těmito lesy. Vychutnejte si odloučení a klid tohoto místa z vlastní chaty s doškovou střechou.3. Cayo Espanto


Nejexkluzivnější ubytování v Belize, obklopené mořem.


Cayo Espanto je soukromý ostrov tři míle od pobřeží San Pedro - nádherná místo a perfektní domovská základna pro jakékoli dobrodružství na moři. Dorazte vrtulníkem nebo lodí a ubytujte se ve své vlastní vile na pobřeží oceánu. Vychutnejte si vánek na konci svého soukromého doku nebo si běžte zaplavat v příjemné vodě.


Šéfkuchaři sbírají ingredience z ovocných stromů a okolního moře a vytvářejí jídla speciálně navržená podle Vašich chutí a preferencí. Vlnící se voda, palmové listy ve větru a klid, to jsou důvody proč je toto místo tak výjimečné.4. Chaa Creek Resort


Chaa Creek Resort je první lodge v džungli Belize, která se během čtyř desetiletí vyvinula z malé rodinné farmy na jeden z předních luxusních resortů v zemi.


Ubytujte se ve vilách Ix Chel, oázách komfortu zasazených v tichém deštném pralese s výhledy na nedotčenou džungli. Soustřeďte se na ptačí zpěv a bublající řeku Macal a užívejte masáží na pokoji, hlídání dětí a služeb Vašeho osobního butlera.
3 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše