4 tipy na ubytování v Indii

1. Umaid Bhawan Palace, Jodhpur


Nalezněte dokonalé, přímo královské útočiště před chaotickými ulicemi Jodhpuru ve zdech paláce Umaid Bhawan, nejlepšího indického palácového hotelu.


Žasněte nad směsicí východních a západních architektonických vlivů. Pohlédněte na centrální kopuli, nezaměnitelně inspirovanou renesančním obdobím, a obdivujte exotické nástěnné malby a bohatý starožitný nábytek, který Vás přenese zpět do doby Maharajů.


Vyjděte ven do zahrad plných pávů, a užijte si exkluzivní výhled na staré Modré město a dominantní pevnost Mehrangarh. Nebudete chtít opustit brány tohoto nádherného paláce.2. Kohinoor Presidential Suite at Oberoi Amarvilas, Agra


Probuďte se siluetou Taj Mahal za okny Vaší ložnice. Vychutnávejte si ten pohled, protože barvy oblohy a pozadí Taj Mahalu se mění s každou chvíli vycházejícího slunce.


Obklopuje Vás místnost inspirovaná palácem ve stylu Mughal s mramorovými sloupy a klenutými stropy. Ať už se rozhodnete vklouznout do velké vany nebo odpočívat na terase, památník lásky bude stále na dohled.


Pohledem na Taj se můžete nechat okouzlovat tak dlouho, jak si přejete, protože Váš pokoj nabízí vše, co byste mohli potřebovat, a mnohem více...3. Raas Chhatra Sagar Tents, Rural Rajasthan


Prožijte klidnou noc pod hvězdami v srdci venkovského Rádžasthánu v dokonale strukturovaném a útulném stanu s nerušeným výhledem na vodní nádrž v Nimaji. Tato oblast se hemží krásnými ptáky, což jí dává neuvěřitelně vzdálený pocit, daleko od rušných měst Rádžasthánu.


Ať už se rozhodnete podniknout procházku s průvodcem, abyste prozkoumali oblast a setkali se s vesničany nebo se večer projedete džípem za poznáním četných druhů ptactva, vždy to bude osvěžující doplněk jakékoli cesty přes Rajasthan.4. Authentic Indian Palace in Hyderabad


Vystupte z kočáru taženém koňmi na pozemek tohoto skvostného paláce v Hyderabadu. Přivítají Vás palácoví komorníci a zavedou Vás na hlavní schodiště, kudy kdysi kráčeli bývalí králové.


Váš pokoj je zrekonstruován a vyzdoben v tradičním královském stylu, třpytivými lustry a skvělými textiliemi. Vychutnejte si každou chvíli, když procházíte ohromujícími sály, nádhernými zahradami a terasami s výhledem na 400 let staré město níže.


Pobyt zde Vám pomůže si Indii opravdu zamilovat.
5 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše