5 nejlepších zážitků na Filipínách

1. Privátní plavba a BBQ při měsíčním svitu


Amanpulo, resort obklopený bílými písečnými plážemi, tropickými palmami a pobřežními útesy, je skrytým rájem, který je dosažitelný plavbou napříč tyrkysovým mořem Sulu.


Vyhoďte kotvu a ponořte se do pulzujícího nedotčeného podmořského světa, vítají Vás psychedelické ploutve a houpající se korály.


Je to idylické odpoledne, ale ještě není u konce. Váš kapitán připravuje na palubě koktejly a jednohubky, obloha mění barvami duhy. Za doprovodu kytary začíná slunce zapadat za nehybný horizont a Vy se plavíte k pobřeží na soukromé BBQ při měsíčním svitu.2. Potápění se žraloky obrovskými


Sedíte na boku lodi a v očekávání sledujete oceán. Adrenalin stoupá. Ať už jsou známí jako něžní obři, pořád jsou 12 metrů dlouzí!


Doufáte, že si všimnete jednoho přímo pod lodí! Nevidět žraloka obrovského během sezóny je velmi nepravděpodobné. Jejich majestátní těla s výrazně vzorovanou kůží se brzy vynoří ze stínů hlubin a Vy si užijete nezapomenutelné chvíle.3. Helikoptérou přes sopku Taal a oběd v Sonya’s Secret Garden


Zatímco stoupáte skrz jemné mraky, objeví se druhá největší aktivní sopka na Filipínách, která dřímá v Taal Lake. Odsud máte nejlepší letecký pohled na oblast.


Po přeletu nad vysoce aktivní sopkou Taal, je čas na domácí pochoutku. Zamilujte se do Sonya’s Secret Garden, kde vládne flóra a fauna v jedinečném klidném horském prostředí.


Sonya polechtá Vaše chuťové pohárky jedlými květinami a objedná Vás na tu nejlepší Hilot masáž ve městě. Bez námahy znovu vyváží Vaši energii. Zakončete svůj den v pekárně a ochutnejte světově proslulou Hopiu a španělský chléb!4. Plavba katamaránem s přespáním


Plachtěte mořem na palubě luxusního filipínského katamaránu. Filipíny jsou panenským územím, pokud jde o objevování oceánů plavidly. Můžete být první, kdo učiní objev a sdílet ho se světem.


Vítr Vám fouká do vlasů a vzdálený horizont se táhne do nekonečna. Cítíte slaný mořský vzduch. Být tak blízko k přírodě obnovuje rovnováhu duše. Nic není jako být venku na otevřeném moři.


Přizpůsobte si itinerář plavby z jednoho božského ostrova na další, protože čas není důležitý, když jste ve svém živlu.5. Potápění k vrakům u ostrova Coron


Ponořte se do hlubiny a nechte se přenést zpět do druhé světové války. Proplujte skrz potopené japonské válečné lodě pokryté psychedelickými korály a nechte se ohromit tímto historickým monumentálním místem.


Potápění k vrakům poskytuje zajímavou změnu scenérie, zejména s dvanácti místy k prozkoumání, od těch jednoduchých až po pokročilé ponory. Otevřené nákladní prostory jsou snadno přístupné, zatímco některé vyžadují průchod skrz zákoutí a úkryty. Hledači vzrušení se mohou ztratit uvnitř vraků a zažít dobrodružství při průzkumu strojovny.


Od hlubokých ponorů k vrakům, po šnorchlování u korálových zahrad - Coron je známý jako jedna z nejlepších světových potápěčských lokalit. Bude to soukromé potápění a pokud budete mít štěstí, zaplavete si i s obrovskými mořskými želvami.11 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše