5 nejlepších zážitků v Chile

1. Sledování velryb a mořských zvířat, Punta Arenas


Magalhãesův průliv a okolní vodní toky jsou zásobárnou ohromujícího mořského života. Zažijte krásu tohoto subantarktického regionu a setkejte se s jeho mořskými obyvateli během soukromé tour za divokou zvěří z Punta Arenas.


Podívejte se, jak se kormoráni houpají na hladině zvlněné vynořujícími se keporkaky. Pohlédněte na rychlý let albatrosa s jeho působivým rozpětím křídel. Nakloňte se k boku a pozdravte hejno delfínů, kteří Vás doprovází.2. Focení v poušti Atacama


Měsíční svit se odráží v malých krystalech soli v rozlehlé, neúrodné krajině. Ve dne sukulenty a kaktusy vrhají stíny a obzor se tetelí horkem. Vítejte v poušti Atacama.


Tato chilská pouštní plošina je jedním z nejsušších a nejunikátnějších míst na Zemi. Je to nejlepší místo pro dobrodružného fotografa. Prozkoumejte tuto měsíční krajinu v doprovodu fotografa, který vám ukáže nejlepší místa na focení a pomůže vám s přípravou Vašeho mistrovského díla.


Pokud budete mít štěstí, můžete zachytit jeden z nejvzácnějších okamžiků. Poušť každých pár let doslova vybuchuje zářivými barvami, když po dešti rozkvete.3. Túra po Torres del Paine


Tyrkysová jezera, padající ledovce a příkré žulové hory - Torres del Paine je rájem divokých scenérií.


Projděte se touto neuvěřitelnou krajinou pěšky, udělejte si čas na to, abyste ocenili hory ze všech aspektů, zastavili a prozkoumali fascinující fosílie a propojili se s jedinečnou divočinou v regionu.


Využijte luxusní ubytování a vydejte se na výlety po národním parku. Nebo nocujte v chatkách podél W Trek, během čtyřdenního dobrodružství, které vás provede třemi údolími parku, ohraničenými horami a ledem.4. Celodenní výlet na Velikonoční ostrov


Vlny narážejí na pláž za strhujícími monumenty, na místě, o kterém se nyní domníváme, že kdysi bylo doménou starověkého království. Vítejte na tajemném Velikonočním ostrově.


Prozkoumejte archeologická naleziště se soukromým průvodcem a hledejte stopy o historii ostrova.


Podívejte se na místa, kde po staletí leží povaleno několik slavných moai. Prozkoumejte, odkud tyto monolitické památky pocházejí a jak se dostaly na ostrov. Prohlédněte si lom, kde byly moai vytesány a kde jich stovky, v různých stavech dokončení, leží dodnes.5. Prohlídka Santiaga de Chile


Santiago je město s téměř 500 letou historií. Rozkládá se na velkolepém pozadí andských vrcholů, je domovem více než šesti milionů lidí a je kulturním i politickým centrem Chile.


Díky privátnímu autu s dobře informovaným místním průvodcem uvidíte to nejlepší z jednoho z největších měst Latinské Ameriky.


Podívejte se na impozantní neoklasicistní architekturu Palacio de la Moneda. Užijte si panorama města spolu s místními obyvateli na kopci Santa Lucia a v Metropolitan Park. Zapojte se do akce ve fiskálním centru města - Santiago se může pochlubit největší koncentrací finančních institucí a ústředí firem v Latinské Americe.


Prohlídka může být přizpůsobena Vašim zájmům a časovým požadavkům, takže je ideálním začátkem nebo koncem chilské dovolené.2 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše