5 nejlepších zážitků v Indii

1. Taj Mahal před otevíracími hodinami


Předběhněte frontu. která se tu již začíná tvořit. Když vstoupíte do brány, nejslavnější pomník lásky se třpytí ve svém slonovinově bílém mramoru. Je to perfektní soukromý okamžik s Taj Mahal, zcela unikátní čas strávený o samotě s jedním z divů světa.


Můžete si užít setkání s působivým mauzoleem v úplném tichu, abyste plně pochopili jeho krásu. Než dorazí davy, jste tu jen Vy a Taj.


Trvalo 22 let, než byl Taj Mahal postaven, dnes ho navštíví miliony návštěvníků každý rok, a přesto jen málokdo zažívá Taj Mahal takhle.2. Prohlédněte si divoké tygry v NP Nagarahole


Nic Vám nezastaví srdce tak, jako když vidíte jednu z těchto divokých majestátních koček v jejich přirozeném prostředí. V národním parku Nagarahole budete pročesávat divočinu, a těšit se, že narazíte na tygra bengálského.


Kromě toho, že je to jedna z nejlepších tygřích rezervací v zemi, je to také dobré místo k pozorování levharta indického, medvěda pyskatého, hyeny žíhané, slona indického a muntžaka. To vše je možné v tomto ráji divočiny v Karnataka.3. Nosorožčí safari v Kaziranga


Pocit, že jste v divočině, je nevyhnutelný. Sedíte vysoko vzadu v otevřeném džípu projíždějícím hustou vegetací národního parku Kaziranga v drsné severovýchodní oblasti Indie.


Prohledáváte zeleň, hledáte nosorožce indického, tygra, slona, šakaly a opice. Tato oblast je domovem dvou třetin světové populace nosorožců indických a to, že je spatříte, je prakticky zaručeno.


Je to perfektní únik z indických měst a Vy pocítíte úlevu, až uslyšíte zvuky šustění listů a poletujícího hmyzu, spíše než troubení aut a neustálého křiku.4. Paranormální a duchařská tour po Dillí


Cítíte, jak se Vám ježí chloupky na krku, naskakuje Vám husí kůže; jsou zvuky, které slyšíte, jen výplodem Vaší fantazie nebo snad pochází od duchů samotných hrobů, mezi kterými procházíte...?


Adrenalin stoupá s každým krokem, a Vy zažíváte neobvykle strašidelnou stránku Dillí. Staré hřbitovy, strašidelné domy, duchové Mughalských princezen, vítejte v nadpřirozeném světě, kam se vydávají jen stateční.5. Zahrajte si jako host v bollywoodském filmu


Pokud si myslíte, že jste duší herec, pak to může být Vaše šance zazářit. Mezi všemi barevnými sárí, povznášejícími tanci a lacinými romantickými příběhovými liniemi najdete v Bollywoodském filmu svou hlavní roli jako zahraniční host.


Bollywood je prosperující filmový průmysl v Bombaji a Vy strávíte celý den jako zvláštní host na place. Toto je Vaše šance podívat do zákulisí jedné z největších produkcí v zemi.


Nejedná se o turistický zážitek a je to trochu nepředvídatelné. Můžete ale skončit na obrazovce a budete komunikovat s herci a produkčními.2 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše