5 nejlepších zážitků v Itálii

1. Privátní vstup do vatikánských muzeí, včetně Sixtinské kaple


Možná přijdete, protože pro Vás je to svaté místo. Možná je to umění samotné, které je pro Vás posvátné. V každém případě cítíte vznešenost těchto muzeí, když kráčíte z místnosti do místnosti a od sbírky ke sbírce, v samotě během prohlídky po zavírací hodině. Není tu nikdo kromě Vás a Vašeho průvodce.


Vaše kroky jsou jediné, které zní v obrovských mramorových interiérech. A když se zastavíte, je naprosté ticho. Rozjímáte nad Giottovým Stefaneschi Triptychem, dokonalým tělem římské sochy, Michelangelovými freskami v Sixtinské kapli - poklady shromážděnými po staletí mnoha papeži.


Budete se procházet a nikým a ničím nerušeni se ponoříte do tisíciletí umění.2. Romantická večeře na soukromém ostrově (pobřeží Amalfi)


Ve společnosti svého milovaného si užijte večer na který budete dlouho vzpomínat.


Na luxusním motorovém člunu přejdete z Positana na ostrov Li Galli. Na vrcholu útesů sedí majestátní vila s výhledem na klidné moře. Květiny plují po hladině bazénu. Stůl je vyzdoben květinami a svíčkami, a perfektně ladí s jídly, která budete ochutnávat.


Díváte se jeden druhému do očí, soprán zpívá píseň o nesmrtelné lásce. Lásce, která je živa z malých gest, stejně jako z okamžiků velké romantiky. Z okamžiků jaké budete prožívat na ostrově Li Galli.3. Privátní koncert klasické hudby


Jak skvělé je mít soukromý koncert. Vy, Vaše rodina a přátelé si nerušeně užíváte krásy klasické hudby...


Pokud se tak rozhodnete, Vy a Vaše společnost budete na palubě soukromé jachty. Potěší Vás sladké zvuky smyčcového orchestru a silné tóny hlasu tenora, jak se vznáší nad měsícem ozářenou hladinou moře.


Stačí si zvolit místo: soukromá vila, koncertní sál, luxusní jachta ... A pak si vybrat své oblíbené klasické skladby. A ponořit se do kouzelné říše hudby...4. Za uměním a gastronomií Florencie


Od impozantní katedrály Santa Maria del Fiore na náměstí Piazza del Duomo, přes starobylé sídlo vlády na náměstí Piazza della Signoria až po kultovní Ponte Vecchio: projdete nejkrásnější místa ve Florencii pod odborným vedením místního průvodce.


A protože nejen uměním jsme živi, zastavíte se, abyste se důvěrně seznámili s některými z nejvýraznějších a nejchutnějších jídel Florencie.


Florentinská kuchyně mísí produkty z polí, lesů a moře. Budete je mít příležitost ochutnat během prohlídky města, abyste poznali skutečnou Florencii: její rušný každodenní život, zvyky, tradice a kulinářská potěšení, bez nichž místní obyvatelé nemohou žít.


Zažijte to nejlepší z umění a gastronomie v jednom...5. Jezdecký zážitek na okruhu F1 v Monze


Uspokojte svou touhu po rychlosti na stejné trati, která hostí italskou Grand Prix Formule 1. Řiďte své nejoblíbenější závodní auto, sešlápněte pedál a dosáhněte 7000 ot/min, užijte si vzrušení z maximální rychlosti.


Jedná se o vzácnou příležitost řídit supersport na okruhu v Monze. Získáte odbornou výuku a budete doprovázeni instruktorem. Posuňte své možnosti a schopnosti až na hranici.16 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše