5 nejlepších zážitků v Japonsku

1. Privátní návštěva chrámu Saihódži


Vydejte se do chrámu Saihódži v Kjótu, jednoho z nejobtížněji dostupných cílů na světě, a užijte si toto místo jen sami pro sebe.


Podle starodávné buddhistické praxe očistění mysli člověka, začnete svou návštěvu kopírováním buddhistických súter, než budete mít povolení vstoupit do chrámu.


Žasněte nad mimořádnou historii chrámu. Pochází ze 6. století, a byla to vila prince, který pomohl rozšířit buddhismus po celém Japonsku.


Klenotem chrámu je jeho mechová zahrada. Vstupte do zeleného moře a nasajte zenovou atmosférou, která inspirovala některé z nejkreativnějších géniů, včetně Steva Jobse!2. Let helikoptérou nad Tokiem a k hoře Fuji


Objevte Japonsko z výšky při exkluzivní letu helikoptérou. Uvolněte se a stoupejte k modré obloze. Nechte pilota ať Vám ukáže Tokio a mnohem více.


Pohleďte na velkolepé rozrůstání hlavního města pod Vámi. Přeleťte Tokijský záliv a klouzejte směrem ke špičce poloostrova Boso, kde se země setká s mořem.


Vnímejte krásu hory Fudži s jejím zasněženým vrcholem deroucím se z mraků. Nechte se okouzlit řekami a klidnými jezery, spolu s pestrou krajinou, která se mění s každou sezónou.3. Michelinská večeře s gejšou


Půvab, krása a kouzlo. Podstatu gejši, která se formuje v průběhu let učení a obětavosti, lze plně pochopit pouze autentickou interakcí.


Využijte příležitosti setkat se s gejšou nad soukromou michelinskou večeří a vstupte do světa květin a vrb. V doprovodu odborného průvodce nebude ani jazyková bariéra žádný problém.


Zapojte se do tradičních her, sledujte, jak gejša vystupuje právě pro Vás, a můžete se volně pustit do konverzace s nejzajímavější kulturní ikonou Japonska.4. Samurajský zážitek v tokijském dódžó


Zažijte kapitolu japonské historie a vystrojte se jako samuraj.


Samurajští válečníci jsou ukázkou vojenské síly klanů a aristokratů ve feudálním Japonsku. Až si obléknete kultovní zbroj nejsilnějších bojovníků v zemi, budete mít šanci pochopit původ samurajské kultury. Sledujte vzestup těchto válečníků k moci, následovaný příběhy o jejich pádu.


Chcete-li tuto zkušenost posunout na vyšší úroveň, bojujte o svou čest pod vedením zkušeného samuraje a předveďte své dovednosti na dódžó.5. Poznejte japonskou rodinu v Tokiu nebo Kjótu


Postavte most přátelství a seznamte se s japonskou rodinou, která vás vřele přivítá ve svém domě.


S osobním průvodcem po Vašem boku můžete překonávat jazykové bariéry a kulturní rozdíly. Je to příležitost, jak jednou za život nahlédnout do intimity japonského způsobu života.


Oslavte toto nově objevené spojení dobrým jídlem, zábavou a příběhy. Otevřete své srdce, abyste skutečně poznali místní obyvatele, kteří vám ukážou svůj životní styl.6 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše