5 nejlepších zážitků v Peru

1. Soukromé kupé ve vlaku na Machu Picchu


Představte si, jak projíždíte Sacred Valley a užíváte si výhled ze svého soukromého vozu. Na této cestě vlakem do a z ruin Machu Picchu budete mít luxusní vagón jen pro sebe.


Usaďte se na stylových sedadlech a z velkých oken pozorujte neuvěřitelně krásnou krajinu řeky Urubamba. Až s deseti lidmi si můžete vychutnat soukromý vagón s nápoji a gurmánským peruánským jídlem, při nezapomenutelné cestě vlakem. Jedná se o exkluzivní cestu do Machu Picchu, kterou budete sdílíte pouze se svými blízkými.2. Vyhlídkový let helikoptérou nad Limou


Zažijte exkluzivní pohled na Limu, který si obvykle užívají pouze ptáci a piloti. Vystoupejte nad město a užijte si pohled na mrakodrapy.


Všimněte si starých koloniálních budov, které přežily mezi modernějšími mrakodrapy. Sledujte jak se městská zástavba dramaticky zastaví na pobřeží. Prozkoumejte druhou stranu města, kde neformální obydlí mizí v suchém a mlhavém pozadí. To je pohled na město, který zažije málokdo.3. Výlet privátní jachtou za tučňáky a lachtany


Drsné útesy peruánského pobřeží, s vyprahlými písečnými kopci mizejícími do dálky, jsou jako z jiného světa. Pobřežní pouštní oblast Paracasu se na první pohled zdá překvapivě neobyvatelná. Přesto, až se poplavíte kolem skalnatých výběžků na Ballestských ostrovech, budete hledat tučňáky a lachtany.


Ostrovy jsou jedním z nejlepších míst pro pozorování divoké zvěře v Jižní Americe. Můžete odpočívat na palubě své soukromé jachty, zatímco tučňáci se potulují po okolních skalách a lachtani se vyhřívají na slunci.


Váš lodní šéfkuchař připravuje oběd a Vy mezitím můžete připít, na toto neuvěřitelné setkání s peruánskou divočinou, sklenkou šampaňského.4. Prohlídka památek v Cuzco


Výhled ze svahů údolí Urubamba, které obklopuje staleté město Cuzco, poskytuje neuvěřitelný pohled. Do dáli se táhnoucí terakotové střechy, to je pohled, který stojí za to vidět.


Na této soukromé tour se ponoříte hlouběji do dlážděných ulic a objevíte okouzlující atmosféru starého města. Váš místní průvodce Vás zavede k hlavním důležitým památkám, od náměstí Plaza de Armas s impozantní katedrálou ze 16. století až po Koricancha, nejvýznamnější chrám Inků.


Gotická renesanční architektura z koloniální éry stojící na základech starodávné historie Cuzca, si Vás zcela podmaní.5. Odpoledne na Machu Picchu


Bez ohledu na to, kolikrát jste možná viděli obraz Machu Picchu, nic Vás nedokáže připravit na chvíli, kdy ho spatříte na vlastní oči. Až vstoupíte do ruin citadely, snadno Vás přemůže pohled na tento nový div světa.


Váš průvodce Vás provede tímto obrovským komplexem zasazeným do pohoří And. Prozkoumáte jeho hlavní chrámy a skrytá zákoutí, přičemž pochopíte historii Inků a dozvíte se vše, co je známo o tomto neuvěřitelném místě.


Využijte každou chvíli, protože to je opravdu jedno z nejpůsobivějších archeologických nalezišť na světě.13 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše