5 nejlepších zážitků v Singapuru

Aktualizováno: 8. čvn 2020


1. Privátní vyhlídkový let helikoptérou nad Singapurem


Nechte se vynést do oblak při vyhlídkovém letu na Singapurem.


Vznášejte se nad jediným městem-státem-ostrovem na světě. Sledujte ostrůvky zeleně propletené s avantgardní architekturou vytvořenou z oceli a skla. Užívejte si pohledy na tradiční památky odhalující zbytky zapomenuté koloniální historie.


Toto je opravdu skvělá šance, jak se pokochat nádherou Singapuru. Sledujte integrovaný resort vzdorující moři postavený na znovuzískané pevnině. Rozeznávejte tvary ostrovů na moři, které se vznášejí na třpytivé vodě.2. Projeďte si okruh F1 v Singapuru


Splňte si své sny a staňte se na jeden den pilotem F1.


Singapur hostí Grand Prix Formule 1 od roku 1966 a jako první se zde jel noční závod na městském okruhu v Marina Bay.


Od Ferrari Kalifornie po Lamborghini Huracan, zvolte si své vysněné auto z luxusního výběru. Zařaďte na nejrychlejší rychlostní stupeň a odevzdejte se vzrušení z rychlosti. Driftujte po městském okruhu a projíždějte stejné zatáčky jako Hamilton a další piloti F1.


Jedná se o jedinečný zážitek s velmi rychlým autem na velmi rychlém okruhu Formule 1.3. Plavání s delfíny


Pojďte si pořádně zaplavat s delfíny v Dolphin Island Resorts World Sentosa. Navlečte se do neoprénu a skočte do laguny. Nechte se obklopit delfíny, kteří se s Vámi chtějí spřátelit.


Zapojte se do jejich hry. Tleskejte a fanděte, když doslova proletí vodou, vyskočí do vzduchu a snaží se na Vás zapůsobit.


Pod dohledem kvalifikovaného trenéra se naučte bezpečně mazlit delfíny, což Vám rozhodně vykouzlí úsměv na tváři. Bude to mokré a divoké setkání, na které jen tak nezapomenete.4. Botanické zahrady s odborným průvodcem


V samém srdci Singapuru je kousek tropického ráje, který čeká až ho objevíte.


Botanická zahrada byla založena před více než 150 lety, během koloniální éry. Nyní je domovem svěžího deštného pralesa vzkvétajícího s jedinečnou flórou a faunou.


Se soukromým průvodcem můžete strávit svěží ráno pročesáváním tohoto klidného místa, oceněného jako světové dědictví UNESCO.


Projděte exotickou zahradou s orchidejemi a obdivujte nesčetné množství jejich barevných odrůd. Zastavte se u historického plantážního domu, odpočiňte si a vydejte se prozkoumat zbytek tohoto pulzujícího ostrovního národa.5. Putování podvodním světem


Vstupte do tajemné modré říše a hledejte dobrodružství v hlubinách moře.


Akvárium S.E.A v Resorts World Sentosa Vám nabídne zasvěcený pohled do tichého, ale přesto kouzelného světa.


Získejte prioritní vstup do domova více než 100 000 mořských živočichů. Seznamte se se svým osobním průvodcem, který s Vámi bude sdílet fascinující mořská fakta.


Nechte se okouzlit půvabnými pohyby kladivounů a mant, plujících v obrovské prosklené nádrži. Pak se projděte mezi rybami ve jejich prostředí.
9 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše