5 tipů na ubytování na Filipínách

1. Nay Palad Hideaway


Možná jste viděli záběry odlehlého ostrova s tyrkysovou lagunou a chýšemi s doškovými střechami podobnými čarodějnickým kloboukům obklopenými palmami. Tak to je Nay Palad!


Je to skrytý ráj na jihovýchodním cípu ostrova Siargao. Musíte to vidět, abyste věřili, že je to skutečné. Bosý luxus a stav mysli jsou charakterem tohoto místa. Opusťte realitu a zapojte se do nesčetných aktivit, včetně masáží na soukromé nedotčené pláži.


Vyplujte na odlehlé dřevěné molo a zacvičte si jógu při západu slunce, nebude Vás rušit nic jen vlny pleskající o konstrukci mola.2. The Farm At San Benito


Vklouzněte do elegance nekonečného bazénu s ničím nerušeným výhledem na Mt. Malarayat. Z džungle obklopující harmonickou svatyni se ozývá bzučení a cvrkot. A je to tak uklidňující, až si začnete připadat jako v ráji.


The Farm je zážitek, který Vám změní život. Idylická fontána klidu inspirovaná pěti pilíři léčení. Detox pro mysl, tělo i duši. Prozkoumejte holistické léčivé programy, umělé vodopády a vynikající rostlinnou kuchyni. Přizpůsobte si svůj vlastní program a vraťte se do vyváženého stavu bytí.


Od odpoledního čaje až po lekce jógy v pavilonu při východu slunce - nechte své smysly vyživovat a omlazovat srdečným servisem v tomto resortu.3. The Lagen Island Resort


Dopřejte si luxus v klidném ráji. Resort je zasazen mezi deštným pralesem a nebesky modrou lagunou, budete mít pocit jako byste se vznášeli v ekologickém vodním bungalovu. Okouzlující přírodní scenérii zdobí vápencové útesy pokryté tropickou flórou a zpívajícím ptactvem. Je to šance, jak se znovu plně spojit s matkou přírodou.


Brodíte se mělkými vodami směrem k soukromé lodi, nastartuje motor, ale kam míříte, je překvapení. Dorazíte na malou odlehlou pláž, kde pro Vás resort připravil večeři při svíčkách.


Uvíznout na soukromém ostrově je dokonalá relaxace, a to je přesně to, co Vám toto ubytování může nabídnout každý den.4. Shangri-La Boracay Treehouse Villa


Dvouúrovňové vily, překypující luxusem, jsou zdobeny panoramatickými okny a mají dokonalé výhledy na oceán. Vyjděte na terasu a kochejte se malebnou krajinou. Vklouzněte do vířivky a užijte si jedinečný zážitek z domu na stromě.


Daleko od ruchu ostrova Boracay si můžete užívat nerušené soukromí, dokud neuslyšíte klepání na dveře. Je to Váš butler, který přináší večerní koktejl z Clifftop Baru, abyste si mohli dokonale vychutnat západ slunce.


Po setmění zajděte do restaurace s mořskými plody a nechte se okouzlit kulinářským uměním v korunách stromů. Ráno vstaňte brzy a obnovte harmonii mezi Jin a Jang tím, že si dopřejte lázeňskou terapii.5. Narra Hill Tagaytay


Udělejte si digitální detox a odpojte se od 21. století. V tomto těžko dosažitelném místě se spojte s přírodou.


Užijte si naprostý majestát skrývající se nad stromy v naprostém odloučení. Ubytujte se v prezidentském apartmá s panoramatickými okny a impozantními výhledy na jezero Taal a přemítejte o tom, že nikdy neopustíte tento úkryt a nevrátíte se do reality.


Pohodlně Vás sem dopraví helikoptéra. A předtím, než zažijete nový způsob života, se vydáte na sopku Taal.23 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše