5 tipů na ubytování v Austrálii

Aktualizováno: 28. kvě 2020

1. Emirates One&Only Wolgan Valley Resort


Prožijte pár dní v ráji a povzneste svého ducha v příhodně pojmenovaném resortu One & Only. Resort se nachází v srdci údolí Wolgan. Dokonalé odloučení, které tento úsek půdy poskytuje, zapne všechny Vaše smysly.


Vily jsou stylově sofistikované a nabízí velkorysý prostor. V kontrastu s elegantním ubytováním, si můžete užívat jednoduchá potěšení z procházek po australském vnitrozemí.


Odborně vedené výlety a treky do buše pěšky nebo na koni mohou být přizpůsobeny vašim konkrétním přáním. V oblasti jste skutečně jen Vy a nikdo jiný.2. Jackalope, Mornington Peninsula


Zdá se, jako by hotel Jackalope plul kolem vinic vinařství Mornington Peninsula. Hotel i vinice patří k těm nejpůsobivějším v Austrálii.


Hotelové pokoje se mohou pochlubit okny od podlahy ke stropu a mají výhled na prostorně strukturovanou terasu. Otevřeně vstupní prostory jsou navrženy tak, aby ve Vás vyvolaly pocit, že jste venku, aniž byste opustili místnost. Jen se posaďte a upíjejte ze sklenky a uvažujte o rozmanitosti vinné révy všude kolem Vás


Hotel nabízí bohaté pohoštění, aby podpořilo již tak vyhlášenou chuť vín. Pokud chcete trávit čas obklopeni vinicemi, jste na tom nejlepším místě.3. Saffire Freycinet, Tasmania


Toto tasmánské ubytování, široce uznávané jako jedny z předních luxusních lodgí v Austrálii, má svůj vlastní styl a ideologii. Je to jedno z nejvyhledávanějších míst.


Vstupte do ladné a elegantní struktury skla a dubu ve tvaru kosmické lodi. Jakmile se ocitnete uvnitř budete mít pocit, že jste se přenesli do jiného času daleko v budoucnosti.


Zažijte exkluzivitu stylu Tasmánie. Postavte se po kolena do vody a vychutnávejte si ústřice. Udělejte si chvilku, abyste se pokochali pohledem na třpytivý západ slunce, a sledovali jak se noří modročerné hladiny...4. Longitude 131 Desert Camp


Získejte pocit svobody a jednoty se světem, na výletě bez nepohodlí. Longitude 131 je prostě oslnivý. Ponořte do rudé australské pouště v luxusu, jaký si dokážete stěží představit.


Kemp nabízí úžasné a obsáhlé výhledy na prašnou pouštní krajinu údolí Uluru, a velmi blízko slavné Ayersově skále.


Ve svérázné divočině na okraji světa na vás čekají prostorné stany vybavené ozdobným nábytkem. Podivně tvarované červené křídové útesy vytváří úchvatné siluety na pozadí růžových, oranžových a červených barev z ohromujícího západu australského slunce.


Při výletech na kole, velbloudu a čtyřkolkách, odhalujte Uluru a poušť. Za nocí obdivujte noční oblohu, která je naprosto mimo chápání...
5. Bamurru Plains, Kakadu


Ubytování stvořené pro vášnivé hledače safari. Bamurru Plains je ideální místem, pokud hledáte rovnováhu mezi dnem stráveným trekkingem a časem pro spiritualitu a relaxaci.


Stany se střechou a s vysunutými stěnami, které lze rolovat a svázat, poskytují nejúžasnější a neuvěřitelné výhledy. Probuďte se a sledujte divočinu, jak putuje kolem.


Poté, co jste si, během ranní kávy, užili svou sunrise show, se můžete vydat do rozlehlých močálů a lužních oblastí Národního parku Kakadu. Odborní průvodci jsou připraveni poskytnout výklad o ohromujícím množství druhů ptáků, volně žijících živočichů a rostlin.

2 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše