5 tipů na ubytování v Guatemale

1. Las Lagunas Hotel


Jen zřídka se hotely propojují tak hluboce s prostředím. Las Lagunas Boutique Hotel stojí na klidné laguně uprostřed nedotčené džungle, v srdci mayského světa.


Pohodlně se uvelebte v posteli a obrovskými okny sledujte východ slunce. Prožijte večerní odpočinek ve vířivce na soukromé terase.


Nebude vám chybět žádný luxus, ale to nejlepší z Las Lagunas je venku. Hotel se nachází v soukromé přírodní rezervaci, kterou založil majitel Edgar Castillo Sinibaldi, aby jedinečné divoké zvěři v regionu poskytl bezpečné místo k životu a rozmnožování.


Výměnou za toto útočiště přispívají stovky druhů ptáků a dalších volně žijících živočichů k ohromující atmosféře tohoto místa.2. La Lancha Lodge


La Lancha Lodge je butikový hotel postavený na okraji džungle s výhledem na druhé největší jezero Guatemaly. La Lancha, postavená z místních materiálů a zdobená místními uměleckými díly, které vybírá rodina legendárních filmařů Francis a Eleanor Coppola, je skutečným vyjádřením přírodního a kulturního dědictví regionu.


Přivítejte ráno s křikem vřešťanů. Vyjeďte na kánoi do chladných vod jezera. Přečtěte si knihu nebo si zdřímněte v houpací síti pod doškovou střechou prostorné terasy. Užijte si vítr od Lago Petén Itzá. A když už jste tady, využijte skvělé privátní výlety na blízké mayské památky, včetně Tikalu.


La Lancha Lodge je místo k odpočinku, předtím nebo potom, co se vydáte na průzkum Guatemaly.3. Las Cruces Boutique Hotel


Las Cruces Boutique Hotel je zasazený ve stínu spoky de Agua, na dlážděné ulici, co by kamenem dohodil od úžasných ruin Nuestra Señora del Carmen.


Od jeho vnitřní terasy a stříbrné výzdoby ze 17. století až po kosmopolitní kouzlo ztělesňuje Las Cruces charakter samotné Antiguy. Navíc jeho centrální poloha poskytuje dostatek příležitostí pro spontánní putování po městě, které si nejlépe užijete pěšky.


Ubytujte se v Master Suite s vířivkou a zažijte vyrchol extravagance s příchutí Antiguy. Po dlouhém dni stráveném poznávání rozpadlých katedrál, muzeí a rušných trhů není lepší způsob, jak si odpočinout, než se položit do vířivky na soukromé terase.4. El Convento, Antigua


Spojte se s bohatou historií 400letého města. El Convento je butikový hotel, který vnáší moderní komfort a luxus do rozsáhlé a pestré historie Antiguy.


Až vstoupíte do svého jedinečného apartmá, obdivujte složité rytiny na dveřích. Užijte si šálek čaje na Vaší soukromé koloniální terase s fontánou. Vyjděte ven a projděte dlážděné ulice obklopené zamlženými sopkami.


Posuňte svůj zážitek na další úroveň a ubytujte se v apartmá Grand Master Suite s dekadentním nábytkem, dostatkem soukromého prostoru, točitým schodištěm a nádhernou vnitřní zahradou.5. Casa Palopó


Casa Palopó je pečlivě ukryta mezi zářivě malovanými budovami rozmístěnými kolem jezera Atitlán v Guatemale. Obklopené sopkami je toto obrovské jezero únikem do přírody a místem, kde se můžete znovu spojit sami se sebou. Casa Palopó je perfektní místo k dosažení tohoto cíle.


Ukryjte se v interiéru hotelu, kde najdete okouzlující tóny barev, dekadentní zpracování dřeva a místní umění. Pochutnejte si na místně inspirovaných lahůdkách pod zářícími svíčkami na otevřené terase restaurace. Popíjejte kreativní koktejly na okraji nekonečného bazénu, jehož okraj splývá s krajinou v pozadí.


Využijte neuvěřitelných outdoorových aktivit, kterými je Lago de Atitlán známé, jako je výstup na sopku nebo jízda na kajaku podél břehu jezera.5 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše