5 tipů na ubytování v Japonsku

1. Amanemu


Nic neztělesňuje luxus víc než pobyt v Amanemu, který se nachází jen pár kroků od břehů Ago Bay v Ise Shima.


Úroveň je zde ztělesněna jednoduchostí, což je zřejmé z estetiky Vaší soukromé vily. Můžete zažít přírodu v její nejčistší podobě, od objevování poutní cesty, umístěné na seznam světového dědictví UNESCO, až po návštěvu některé z nejstarších a nejposvátnějších svatyní v regionu.


Ponořte se do rituálů a tradic v tomto rjokanu. zbavte se stresu v přírodním horkém prameni. Nasyťte své tělo a duši pochoutkami z moře, u nichž je zaručena čerstvost a skvělá chuť.


Pobyt zde si budete pamatovat celý život.2. The Ritz-Carlton Kyoto


V jednom z nejkrásnějších měst v Japonsku bude Váš zážitek kompletní jen když se ubytujete z nejlepších hotelů na světě.


Ritz-Carlton, postavený hned vedle břehů malebné řeky Kamo, a přesto na dosah rušného centra Gionu.


Odpočiňte si v palácovém prostoru, který skvěle spojuje starodávné bohatství s moderní elegancí.


Od pětihvězdičkové péče až po gastronomické zážitky z michelinské restaurace si budete užívat tichý luxus, díky kterému se i daleko od domova, budete cítit jako doma.3. Asaba Ryokan Izu


Asaba ryokan v Izu může Vaším nebem na Zemi, což dokládá ryzí japonská pohostinnost, která je formována pěti set lety zkušeností.


Dokonalost naleznete všude v okolí, od svěžího zeleného bambusového lesa na svazích přilehlých kopců až po zrcadlový rybník, v němž se odráží stříbřitý měsíční svit.


Tradice jsou udržovány na každém kroku, počínaje klasickou architekturou, která návštěvníka vítá, až po přepychový interiér, který vyzařuje teplo a pohodlí.


Ať už prostřednictvím dramatického představení Nó, nebo vychutnáním kaiseki oblečeni do vlastní yukaty, zde v Asabě naleznete kouzlo Japonska.4. Bella Vista Onomichi


Jak již název napovídá, Bella Vista je odpočinkový resort, který nabízí jeden z nejkrásnějších pohledů na japonské Vnitřní moře.


Vydejte se na místo, které Vám umožní zapomenout na život ve městě a doplnit energii v náruči přírody s trochou bezstarostného luxusu.


Pocit nespoutané krásy této oblasti Vás naprosto uchvátí.


Z pohodlí Vašeho apartmá pozorujte panorama ostrovů plujících na safírově modrém moři a zapadající slunce za nimi.


Pokud dostanete chuť, můžete si pronajmout jachtu, nebo vyrazit na projížďku a objevovat.5. Chikusenso Mt. Zao Onsen Miyagi


Unikněte na úpatí hory Zao a užijte si naprostý klid.


Objevte resort známý svým horkým pramen. Chikusenso se ukrývá v oblasti Tohoku, mezi prefekturami Miyagi a Yamagata. A je ideálním místem pro seznámení se s přírodními poklady severního Japonska.


Nalezněte tichý přístav v tomto moderním a vkusném příbytku. Těšte se z klidného prostředí, s bujným lesem a životodárnou řekou přímo přede dveřmi.


Zbavte se únavy v horkém prameni s vodou bohatou na minerály, která propůjčuje dobré zdraví. Brzy si budete přát, aby tento pobyt nikdy neskončil.11 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše