5 tipů na ubytování v Kolumbii

1. Casa San Agustin, Cartagena


Tento historický hotel je postaven kolem 300letého klášteru a akvaduktu. A působí jako dokonalá oáza v pulzujících ulicích starého města Cartageny. Hluboké kořeny historie budovy jsou pečlivě zachovány spolu s bazénem, který je vytvořen pod starým akvaduktem v centru hotelu.


Odtrhněte se od bazénu a navštivte místní restauraci Alma, která je sama o sobě turistickým cílem. Její specializace na mořské plody z ní dělá jedno z nejlepších míst kam ve městě zajít.


Rovnováha historie s moderními prvky v tomto hotelu je perfektním odraazovým můstkem pro objevování živého, přesto historického města Cartagena.2. Hacienda Buenavista


Tento butikový hotel se nachází vysoko nad řekou La Vieja v srdci kolumbijské kávové zóny a je zcela izolován od každodenního života. Je obklopen přírodními výhledy a kávovými plantážemi a je místem, kde můžete prožít několik dní v osamělosti.


Bude těžké odtrhnout pohled od nádherných výhledů na kopce z vlastní terasy. Vyhřívaný infinity bazén Vás však během dne jistě upoutá, protože zdánlivě vyčnívá směrem do údolí a táhne se do dálky.


V noci je útulný bar a restaurace osvětlená svíčkami ideálním místem pro sklenku vína. Pokud si budete přát, můžete navštívit také ekologickou farmu a zahradu, která produkuje jídlo z jídelního lístku.3. Corocora Wildlife Camp


V tomto exkluzivním stanovém táboře uprostřed rozlehlé pláně regionu Orinoco se budete cítit odpojeni od zbytku světa. Toto izolované, ale elegantní ubytování je ideálním útočištěm přímo v srdci kolumbijské země kovbojů.


Po dni stráveném v sedle, sledování pum a sledování ptáků, se ponoříte do luxusu prostorných stanů a zahřejete se u večeře s ohněm. Velice osobní a srdečný servis Vás ohromí.


Ať už se rozhodnete lenošit před stanem nebo se vydáte na výlety do divočiny, je to jedinečná šance, jak se ponořit do přírody a kultury Llanos Orientales. A zapomeňte na kempování - toto je úplně jiný styl zážitku a jediný správný způsob, jak zůstat v této citlivé oblasti divočiny.4. Sazagua Boutique Hotel, Coffee Triangle


Budete se cítit zcela omlazeni přírodní energií a uklidňujícím okolím tohoto butikového hotelu v kolumbijské oblasti pěstování kávy.


Hotel evokuje staré domy a tradice pražíren. Je postaven z přírodních materiálů a obklopen původními stromy a svěžími zahradami, a Vy si nemůžete pomoci, ale cítíte se úplně uvolněně. V restauraci na místě si můžete pochutnat na místních čerstvých produktech z místních farem.


Je to perfektní klidná základna pro objevování podhůří And a blízkých kávových plantáží. Rozhodně nezůstávejte jen na jednu noc.


5. Sofitel Legend Santa Clara Cartagena


Tento hotel, v němž se mísí historie s dokonalým luxusem, je postaven uvnitř přeměněného kláštera ze 17. století. Nachází se ve starém městě Cartagena a zachovává si velkou část svého historického rázu. Až vyjdete z nenápadné ulice mramorovým obloukem, budete se cítit, jako byste byli přeneseni zpět do koloniálních časů.


Můžete prozkoumat krypty, studny, skrytá okna a ozdobené obrazy z původního kláštera. Skoro to vypadá, jako byste stáli uvnitř muzea. Nicméně, servis je tu bezchybný. Očekávejte 24hodinový servis butlera, spolu s lázněmi a hammamem, kam se můžete uchýlit a odpočinout si po prohlídce města.


Pobyt zde Ve Vás zanechá pocit, že jste součástí živoucí historie Cartageny.4 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše