5 tipů na ubytování v Maroku

Aktualizováno: 28. kvě 2020

1. Royal Mansour Marrakech


Vydejte se do Royal Mansour a objevte svět plný marockých kouzel. Toto je skrytá oáza hned vedle známého náměstí Jemaa El Fna. Jakmile vstoupíte do vstupní haly zdobené složitými tvary a živými barvami, Vaše oči začnou tančit z jednoho vzoru na druhý.


Na ploše 5 hektarů Vás obklopí stylové sloupy a překrásné mozaiky. Royal Mansour se může pochlubit 53 jedinečně navrženými riády a vlastním konceptem Medina.


Odpočívejte u bazénu pod širým nebem, a nechte svěží zahrady tohoto zeleného útočiště přenést Vaši mysl do stavu klidu...2. Merzouga Luxury Desert Camp


Probuďte se do snového oparu zlatých dun v Merzouga Luxury Desert Camp. Tento idylický tábor se nachází mezi velkými písečnými dunami Erga Chebbiho a ohromí Vás úplně novou úrovní bohatství.


Zažijte autentickou nomádskou atmosféru, harmonicky kombinovanou se saharským soukromím a pohodlím. Dopřejte si mlhavé kouzlo okolí, včetně klidu a pohody, které naleznete pouze v poušti.


Toulejte se tímto okouzlujícím písčitým prostorem, jezděte na velbloudech až na vrchol dun, když slunce vychází nad neustále se měnící krajinou. Předtím, než si užijete tradiční marockou večeři pod hvězdami, zahleďte se na krémově zbarvené svahy táhnoucí se na míle daleko. Čím déle tu zůstanete, tím více budete okouzleni.3. Villa des Orangers Marrakech


Ve Villa des Orangers na vás čeká okouzlující oáza potěšení. Tento půvabný riád se nachází na úpatí uctívané mešity Koutoubia a kombinuje marockou mystiku s moderním stylem.


Objevte gurmánskou kuchyni. Vychutnejte si drink u bazénu ve stínu pomerančových stromů. Jedná se o klidné místo nabízející to nejlepší z kulinářských dobrot východu i západu.


Villa des Orangers je místo pohodlí s úchvatným výhledem na nádvoří, všude kolem vibruje shon města. Po dni stráveném prohlídkou města se zbavte jakékoli bolesti v exkluzivních lázních Nuxe Spa, léčebném útočišti, které osvěží mysl, tělo i duši.4. Riad Fès


Vydejte se na smyslnou cestu zpět v čase s okouzlujícím pobytem v Riad Fès. Objevte moře vzorů rozložených přes čtyři citlivě navržené terasy. Ponořte se do arabské noci, a můžete ztratit v úžasných zlatých mozaikách.


Toto elegantní sídlo se nachází v rušné Medině v srdci starověkého města Fes. Posilněte se bufetovou snídaní hodnou královské rodiny. A po dni stráveném objevováním se nechte osvěžit v lázních snů, kde na vás čeká hammam a uklidňující masáž.5. Chateau Roslane


Jediný marocký zámek s vinicí vás zve na svůdné setkání. Tato úžasná usedlost se nachází mezi nádhernými vinicemi a nabízí jemnou směs odpočinku a kultivace. Vstupte do světa komfortu doplněného měkkými koberci, útulnými krby a krásným parketovým dekorem.


Objevte královský exteriér, který odpovídá působivému interiéru, se směsí klasických vzorů a současných struktur. Je to elegantní útočiště nabízející klid a soukromí, a splynutí s přírodou.


Okouzlující zámecká restaurace L'Oliveraie vám nabídne to nejlepší z marocké kuchyně ve spojení s vínem pěstovaným na okolních svazích. Ochutnejte tradici a inovaci chutí, spolu s prvotřídním servisem.
6 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše