5 tipů na ubytování v Mozambiku

Aktualizováno: 28. kvě 2020

1. Polona Serena Hotel, Maputo


Hotel se nachází v nejprestižnější čtvrti Maputa. Je to 100 let starý orientační bod orientovaný na oceán. Styl kombinující koloniální vznešenost a moderní regionální design. Mezi jeho hosty se řadí prezidenti a panovníci.


Bohatě dlážděné podlahy, prvky ve stylu art deco a původní litinová lanovka z dvacátých let minulého století - první v zemi - vás zavedou do prostor, které zahrnují sushi bar, bazény a stinné skryté zahrady.


Pokud Vám Maputo připadat příliš rušné, Polona Serena Hotel poskytuje klidný azyl s kouzlem starého světa a moderním komfortem.
2. White Pearl Resort, Ponta Do Ouro


Ostré modernistické bílé linie kontrastující s azurově modrou Indického oceánu. Klidná pláž na nedotčeném pobřeží mezi jihoafrickou hranicí a zvířecí rezervací Maputo.


Do resortu dorazte stylově - helikoptéro. Přijměte vřelé přivítání od svého soukromého butlera. Osvěžte se po dlouhé cestě v bazénu nebo si dopřejte relaxaci v lázních. Užijte si čerstvé mořské plody z oceánu.


Ať už se jedná o vyjížďky na koních na mělčině nebo o odpočinek na pláži, White Pearl Resort nabízí luxusní bránu do tropického Mosambiku.3. &Beyond Benguerra Island


Hrstka luxusních doškových vil ukrytých v původním pobřežním lese. Rozsáhlé vnější verandy se soukromými bazény. Dlouhý oblouk jemnozrnného písku. Vody chráněné národním parkem souostroví Bazaruto jsou domovem barevných korálových útesů a jedné z posledních zbývajících udržitelných populací dugongů.


Od chvíle, kdy vystoupíte z vrtulníku, vás obklopí atmosféra příjemné tropické malátnosti. Odpočiňte si u plážového baru nebo pod rukama odborné masérky. Nebo využijte plně vybavené potápěčské centrum k prozkoumání života pod vlnami.4. Anantara Bazaruto Island Resort


Lehké a vzdušné plážové vily s bazénem, venkovní sprchou a soukromým barem. Verandy se honosí výhledy, které se táhnou nepřetržitě od bělavých písků zpět k pevninskému Mosambiku.


Můžete si zde užít velké množství aktivit na vodě i mimo ni, od tenisu po pozorování velryb. All-inclusive jídla prokazují složitost chutné mozambické kuchyně. Soukromá letištní dráha a helipad zajistí, že Váš příjezd i odjezd bude ve velkém stylu, aniž byste ztráceli čas.


Už nemusíte hledat luxusní odloučené místo obklopené nedotčenou krajinou. Pro únik ze světa, zejména před a po safari, to může být toto místo.5. Azura Benguerra Island


Chráněné vody mozambického souostroví Bazaruto. Jednotlivé vily na nábřeží postavené pomocí tradičních technik a materiálů. Jsou jedinými budovami na míle daleko, a přitom jen minuty od nejlepších míst pro potápění v regionu.


Doškové střechy, které se ztrácí v okolní vegetaci. Moderní interiéry, které překvapivě dobře ladí se zelenajícím se okolím.


Užijte si klidné prostředí vaší soukromé zahrady a bazénu. Rezervujte si ošetření v afrických lázních. Díky vlastnímu pětihvězdičkovému potápěčskému centru PADI je Azura Benguerra ideální volbou pro ty, kteří hledají klid nad a pod vlnami.2 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše