5 tipů na ubytování v Turecku

Aktualizováno: 27. srp 2020

1. Amanruya, Bodrum


Odlehlé vesnické letovisko Amanruya Bodrum Vás přivítá božským ubytováním. Objevte sídlo obklopené tyrkysovým mořem a vůní starých borových lesů ve vzduchu.


Vyhřívejte se na slunci uprostřed omlazující zeleně. Sídlo lemují malebné cypřišové stromy a olivové háje, které poskytují ideální prostředí pro spontánní výlety. V okolí se nacházejí záhadné stezky a starobylé ruiny.


Odhalte třípodlažní knihovnu. Tančete a povečeřte vedle mramorového infinity bazénu v centru resortu, než odejdete do soukromého pavilonu a k bazénu, který je součástí Vašich osobních komnat.2. St. Regis Istanbul


St. Regis, elegantně zasazený do ulic pulzující čtvrti Nisantasi v Istanbulu, Vás zve do svých prostor, kde na Vás čeká velký výběr apartmá, jednoho z nejikoničtějších hotelů Turecka.


Před dveřmi Vašich pokojů se kosmopolitní elegance setkává s nadčasovým dekorem. Objevte exkluzivní sbírku uměleckých děl hotelu, mimo jiné s mistrovskými díly Sama Francise, Andy Warhola a dalších.


Po dni stráveném objevováním Istanbulu se osvěžte v lázních Iridium, enklávě plné jemných mozaik a béžových mramorových stěn. Užijte si znamenité stolování na střeše a božský výběr jídel, doprovázený tanečními světly istanbulské noci.3. Museum Hotel Cappadocia


Tento jedinečný hotel a „živé muzeum“, postavený na svazích starověkého hradu Uchisar, slibuje rustikální potěšení a zasněné noci.


Při prozkoumávání tohoto velkolepého historického pokladu si můžete užívat výhledy na pozoruhodnou krajinu údolí. Neexistuje zde nic takového jako nedostatek autentičnosti. Podvolte se majestátní atmosféře tohoto místa a poznejte hloubku jeho luxusu.


Jedná se o oceněné zařízení nabízející královský servis a nádherně zrekonstruovaný jeskynní interiér. Mystické kouzlo mu přidávají i vzácné artefakty. Oddechněte si v tomto idylickém hotelu a nechte se unést zpět v čase.4. Argos Hotel in Cappadocia


Začněte své dobrodružství v Cappadokii okouzlujícím pobytem v Argosu. Jedná se o jeskynní hotel s nadčasovým konceptem. Objevte kouzlo zachycené v jeho starobylých zdech, když procházíte kamennými místnostmi plnými charakteru a šarmu.


Z vrcholu kopce nad vesnicí Uchisar, budete hýčkáni bezkonkurenčními výhledy na nádherné údolí pod Vámi. Probuďte se v rustikálním prostředí a pociťte to vzrušení ve vzduchu. Zbavte se jakýchkoli starostí, během odpočinku v tomto mystickém hotelu.


Výrazná architektura se potkává s moderním designem. Buďte tu jako doma a nechte přátelský personál přidat extra dávku pohodlí a udělat Váš pobyt dokonalým.5. Four Seasons at the Bosphorus


Objevte auru historie a krásy podél bosporského průlivu, a užijte si přepychový Four Seasons. Tento osmanský palác z 19. století stojí jako most mezi Východem a Západem.


Turecká pohostinnost a starověká architektura se zde setkávají s moderním pohodlím a současným designem interiéru. Odpočívejte u bazénu a doplňte energii po Vašich ranních výletech. Rozmazlete všechny smysly návštěvou tradičního hammamu. Jedná se o stylový, prostorný a elegantní hotel připravený zahrnout Vás pohodlím.


Z terasy pozorujte panorama pobřeží. Vychutnejte si pohled na tyčící se minarety a mohutné věže. Odhalte intimní stránku Istanbulu, kterou vidělo jen několik málo dalších.39 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše