5 tipů na ubytování ve Španělsku

Aktualizováno: 28. kvě 2020

1. The Principal Madrid Hotel


Všude kolem Vás pulzuje srdce Madridu, zatímco Vy si užíváte klid palácového hotelu přímo v jeho centru.


Vyjděte ven a vydejte se po památkách a do muzeí. Po návratu do hotelu Vás přivítá moderní dekor, světlé pokoje a vynikající lázně. Na hotelové terase si vychutnejte jedinečný koktejl a užívejte si pohled na střechy tohoto velkolepého města. Pochutnejte si na výtvorech šéfkuchaře se dvěma michelinskými hvězdami a nechte se unášet la noche madrileña...
2. Belmond La Residencia Mallorca


Kamenné zdi porostlé břečťanem. Žaluzie. Květináče na nádvořích, kde ve stínu popíjíte koktejly při pohledu na okouzlující vesničku a pohoří Tramuntana.


Rustikální a umělecká atmosféra je tu cítit na každém kroku. A není divu, nedaleko se totiž nachází vesnička Deià, která přitahuje umělce. Známky místního uměleckého dědictví ostatně naleznete po celém hotelu, zejména pak v malebné kavárně Mirò.


Belmond La Residencia v sobě spojuje pohodlí, přírodní krásy, místní kuchyni a umělecké prostředí. Pro mnohé je právě tato kombinace podstatou přitažlivosti ostrova.3. Hacienda de San Rafael, Seville


Daleko v kopcích, na půli cesty mezi Sevillou a Jerez de la Frontera, naleznete haciendu z 18. století, ukrytou mezi olivovými háji a slunečnicovými poli.


Je to malé rodinné místo spojující kouzlo vesnického sídla s moderními vymoženostmi. Pokoje se zde otevírají do květinových teras, kde si pod kvetoucími buganvíliemi můžete vychutnat lahodná jídla a při cvrkání cvrčků a vůni sladké trávy se oddat osvěžující siestě.


Přesně tak vypadá místo, kde si můžete užít soukromí, bezchybných služeb a vynikající gastronomie nádherné Andaluzie.
4. Camiral Hotel at PGA Catalunya


Nejlepší pětihvězdičkový hotel ve Španělsku, pokud je Vaší vášní golf. Elegantně a moderně zařízené pokoje, řada wellness procedur v lázních a dvě prvotřídní restaurace podávající katalánské speciality.


Se dvěma mistrovskými hřišti přímo na prahu, je tento hotel dokonalým místem pro milovníky golfu. Ale samozřejmě nejen pro ně. Rozsáhlé pozemky patřící k tomuto resortu, jsou ideální pro jogging nebo procházku. Sportovní centrum zase láká do fitness. A po vynaložené námaze se nechte pozvat do bazénu, kde si ponořeni do vody a popíjejíc ovocný koktejl odpočinete pod zapadajícím sluncem.


5. Finca Serena Mallorca


Olivové háje, citroníky a cypřiše. Světlem naplněné pokoje vedoucí na terasy a zahrady. Jednoduchý moderní dekor s pastelovými barvami, díky nimž si vaše oči a duše odpočinou.


Ráno se vydejte na dlouhou procházku za krásou mallorské krajiny a odpoledne relaxujte u bazénu. Užijte si lázeňskou péči, posaďte se s knihou do stínu nebo prostě jen sledujte oblaka plující po modrém nebi.


Jak už sám název napovídá, jste na místě, kde můžete zhluboka dýchat a najít klid.
6 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše