5 tipů na ubytování ve Finsku

Aktualizováno: 28. kvě 2020

1. Hotel Kamp Helsinki


Hotel Kamp je jediný pravý pětihvězdičkový hotel v Helsinkách. Tento svůdný městský hotel byl ústředním bodem finské historie. Je to největší hotel v zemi, jehož styl se vyvíjel poslední 130 let, a čeká na Vás přímo v centru města.


Navzdory 200 pokojům zde naleznete pocit intimity a samoty. Výběr apartmá a pokojů lze přizpůsobit různým typům návštěvníků. Ať už to jsou romantická apartmá ve vzdálených křídlech nebo pokoje vhodné pro rodiny s dětmi.


Se svými restauracemi, lázněmi, službami a odhodláním být nejlepším hotelem v zemi, je těžké představit si finskou dovolenou bez hotelu Kamp. Nezapomeňte se zeptat personálu na historii hotelu, který během své existence, sehrál ve finské politice a kultuře velmi významnou roli.


2. Snow Suite, Snow Village Finland


Velmi autentickým zážitkem jsou sněhová apartmá ve Snow Village, vytvořená ze sněhu a ledu. Každé apartmá je vyzdobeno jedinečným příslušenstvím a vybavením.


Může se to zdát jednoduché a přímočaré, ale není tu nic jako sněhobílá komora obsahující ledovou postel a spací pytel. Každý pokoj je individuálně vyzdoben a jste zde obklopeni ledovými sochami. Místnost se brzy roztaví a už se nikdy nebude opakovat.


Není tu ani zima. Vlastně je tu tepleji než venku, přestože spíte ve sněhu a ledu.3. Arctic Circle Glass Igloo


Led a sníh tradičního iglú je zde nahrazen dřevem a elektricky vyhřívaným sklem. Tato uměle vytvořená planetária Vás propojí s nekonečným prostorem nad Vámi.


Užijte si 360° panoramatický výhled, jednoduše se uvolněte a všechny starosti světa nechte odplout...


Nekonečná obloha plná třpytících se hvězd je jen pouhou předehrou velkolepé světelné show matky přírody. Budete-li trpěliví, budete odměněni náhlým příchodem polární záře tančící po obloze.


4. Seaside Glass Villas


Finské vily ze skla, které byly navrženy a postaveny s velkým citem pro vzájemné soužití člověka a přírody, jsou obrovským triumfem inženýrství šetrného k životnímu prostředí.


Vily byly postaveny převážně z místního dřeva a skla a poskytují úkryt hluboko v přírodě. Neexistuje tu nic jiného a vy si můžete vychutnat nepřetržitý výhled na polární záře.


Pobyt ve skleněné vile, která se nachází kousek pěšky od nedalekých lesů a kopců, ale také co by kamenem dohodil od moře, s sebou nese šanci užít si spoustu malých radostí, které Vás jen napadnou.5. Villa Naavenneito


Villa Naavenneito je bezpochyby vrcholem finského stylu a exkluzivity. Chaty s výhledem na prostor údolí a lesů, jsou orámovány fascinující směsí tmavě modré oblohy a čistě bílého sněhu, který pokrývá všechno pod nimi.


Idylický výhled na ohromující arktickou scenérii budiž Vám omluvou, za to že nikdy neodejdete od oken. Ticho a nekompromisní služby odlišují tyto vily od ostatních v zemi.


Při příjezdu vás přivítá váš vlastní soukromý hostitel, který přebírá absolutní odpovědnost za splnění všech rozmarů a přání z vaší strany, a to po celou dobu vašeho pobytu.


 

13 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše