Letní dovolená v absolutním soukromí

Doufáme, že se těšíte dobrému zdraví, fyzickému i duševnímu, a tudíž nepodléháte panice koupit si v Čechách chalupu. Vždyť proč jezdit na chatu, když to může být vila. Třeba u moře. A každý rok jiná a u jiného. To je dovolená ve stylu EliteVoyage a nám bude potěšením vám najít ideální místo k odpočinku a načerpání energie. Náš dnešní článek přináší 5 evropských destinací spolu s tipy na privátní vily a dovolenou v soukromí.


Bělostné Řecko

Milujeme ostrov Santorini. Ostrov, kde nepoznáte konec bazénu a začátek mořské hladiny. Útesy poseté bílými domky vytesanými do úbočí skal, poskytující stín před horkým řeckým sluncem i dech beroucí výhledy. Z nich pro vás vybíráme luxusní vilu Ioli nacházející se pod hradem Pyrgos. Původně továrna se stala historickým artefaktem, díky které má toto ubytování velmi osobitý charakter. Při rekonstrukci použil architekt původní techniky a ekologické materiály a celý prostor se nese v minimalistické čistotě bílé barvy a oblých stěn. Zde není potřeba poutat pozornost do nitra domu, malířské plátno máte přímo před očima. Bohové vědí, proč žili v Řecku…


Malebné Toskánsko

Víno na stole, vinice na dohled. Zvlněná krajina zalitá podvečerním sluncem a vůně večeře linoucí se z kamenné vily za vašimi zády. Sedíte na terase a vychutnáváte si ten báječný okamžik nicnedělání. Mimochodem plavat už jste byli v místní vyhřívaném bazénu. Villa Case Crete má vše na co si vzpomenete a okouzlí vás také svým vytříbeným stylem, který citlivě kombinuje moderní umění, interiérový design a architekturu historické usedlosti malebného Toskánska.


Podmanivá Sardinie

V jednom z našich loňských tipů na Sardinii jsme doporučovali slavné Porto Cervo na severovýchodě ostrova. Dnes nabídneme malebnou a poklidnou jižní zátoku Capo Coda Cavallo. Většina krásných vil má svá jména po zřejmě stejně krásných ženách a nejinak je tomu u Vily Marzia se soukromou pláží, rozlehlou zahradou a výhledy do širokého okolí. Luxusně vybavená vila s devíti ložnicemi uspokojí i toho nejnáročnějšího hosta. Sardinie přitahuje nejen nádhernými plážemi s bílým pískem, ale také romantickými zátokami, skalisky vyčnívajícími z moře a jedinečnou okolní přírodou.


Vibrující Ibiza

Kdyby mohl mít náš článek hudební doprovod, hrála by vám k následujícím řádků jedna z nejslavnějších kompelací na světě, Cafe del Mar. Pro nás nepřekonatelná chill out hudba a stejný pocit z ostrova, který každý zná, ale málokdo ví o jeho skrytých pokladech. Těmi jsou právě soukromé vily shlížející na středozemní moře ze stínu vzrostlých borovic jako je např. Bright Blue Cliff House. Luxusně vybavené vily v moderním designu nabízí maximální klid a soukromí. Mnozí si myslí, že Ibiza je především párty ostrov, kde se řeší pouze večírky a zábava. Opak je pravdou. Ibiza je vyhledávaným místem investorů z celého světa a v kurzu jsou právě nemovitosti a pozemky, které rok od roku rostou na své tržní hodnotě. Pokud byste pátrali po majitelích místních nemovitostí, vyskočí na vás jména nejbohatších lidí planety. Ostatně vyzkoušejte sami tento klenot baleárských ostrovů. Pokud se zamilujete, nemovitost vám zde určitě najdeme.


Azurová Francie

Sladký polibek na závěr našeho výběru v podobě slavné francouzské riviéry. Okouzlila nás luxusní vila Villeneuve Loubet, nedaleko Nice. Starobylá, obklopená rozlehlou zahradou plnou květů a soukromí. Jako výlet k grand mere, která vás bude rozmazlovat tenkými palačinkami, popíjet víno, pouštět staré desky a nutit mazat krémem po opalování. Sluneční brýle a klobouk s sebou. Pobyt na Cote D’Azur vám poplete hlavu a přiměje si broukat oblíbenou melodii dlouho do noci c'est la vie.


Kdo jednou vyzkoušel pohodlí a soukromí vily ví, o jakém požitku je řeč. Absolutní svoboda a komfort, vše se děje jen pro vás, jak a kdy vy chcete. V současné době tento tip dovolené ještě více umocňuje možnost volného pohybu na soukromém pozemku bez roušek a zdravotních rizik. Naše vily jsou prověřené a pravidelně aktualizované. Vybíráme jen ty nejlepší lokality a vysokým nárokům musí odpovídat i jejich vybavení a personál.


Rádi vám vybereme vilu na míru v jakékoli světové destinaci, není důvod se omezovat jen na Evropu. Tak jak jste u nás zvyklí: svěřte nám své sny a my je proměníme v realitu.


Tým EliteVoyage

114 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše