Mít čas i místo jen pro sebe

Aktualizováno: 27. srp 2020

Pronajmout si vilu u moře je snadné. Internet je plný krásných fotografií a velkolepých popisů. Možná vás ale nebaví hledání jehly v kupce sena? Zjišťování, kolik vil je podél celého pobřeží a kolik z nich splňuje vaše požadavky? Nechcete se probírat vybavením a zjišťovat, jestli je vše aktuální? Bojíte se, že přijedete do vily a hned budete řešit problémy? Nechcete si sami vařit ani povlékat postele? S námi se bát nemusíte, naopak se můžete spolehnout, že zařídíme pronájem, který si užijete a dostanete servis, který si zasloužíte. Soukromou pláž, vlastní bazén, osobního kuchaře.

Naše vily jsou prověřené a pravidelně aktualizované. Vybíráme jen ty nejlepší lokality a vysokým nárokům musí odpovídat i jejich vybavení a personál.


Bělostné Řecko

Nemusíte číst řeckého filozofa Platóna, ani jeho příběh o bájné Atlantidě, aby vás uchvátilo božské Santorini. Modrobílá perla Egejského moře, nejkrásnější z řeckých ostrovů. Opravdovým klenotem s dech beroucími výhledy na malebné vesničky i třpytící se hladinu moře, to je vila Erosantorini.


Její autorkou je slavná italská architektka Paola Navone, známá mimo jiné svými spolupracemi se značkami Armani Casa, Natuzzi nebo Em. Vila v jejím pojetí vzdává hold řecké pohostinnosti a nenucené eleganci. Svým vysoce sofistikovaným designem je ztělesněním komfortu a neokázalého luxusu. Každá z pěti ložnic otvírá své pohledy na nekonečné moře. Infinity pools dostávají na Santorini nový rozměr, v němž hranice mezi mořem, bazénem a nebem téměř splývá.
Malebné Toskánsko

Představte si film Dobrý ročník v italském podání. Starobylý dům, obklopený vinicemi a vzrostlými olivovníky. Sedíte na proutěných křeslech ve stínu kamenné terasy, popíjíte některý z dobrých ročníků a pohledem sledujete zelenou krajinu. Vybíráme pro vás jen to nejlepší a nespokojíme se scenérií hollywoodského filmu. Castello di Vicarello je naší odpovědí pro dovolenou v Toskánsku. Starobylý hrad, majestátně rozložený na 40 hektarech soukromého pozemku u národního parku a stejnojmenného pobřeží Maremma. Citlivá rekonstrukce zanechala této jedinečné nemovitosti původní charakter a dodala moderní komfort užívání.Podmanivá Sardinie

Být v samotném epicentru dění, a přesto tak trochu stranou. Slavné, dost možná jako Saint Tropez, to je italské Porto Cervo na severovýchodě Sardinie. Pobřeží i město patří k těm nejexkluzivnějších na ostrově a návštěvníky přitahuje nejen nádhernými plážemi s bílým pískem, ale také romantickými zátokami, skalisky vyčnívajícími z moře a jedinečnou okolní přírodou. Můžete zde potkat celou řadu světových celebrit lenošících na pláži nebo slunících se na své luxusní jachtě. Ideální kombinací společenského života na Smaragdovém pobřeží a soukromí poskytuje Villa Lo Stazzo, vzdálená 10 minut autem od centra. Kamenné stavení s pěti ložnicemi, organicky tvarovaným bazénem, pěstovanou zahradou a elegantní verandou nabízí ideální útočiště pro lenošení i dlouhé večeře při západu slunce.Kdo jednou vyzkoušel pohodlí a soukromí vily u moře ví, o jakém požitku je řeč. Absolutní svoboda a pohodlí, vše se děje jen pro vás, jak a kdy vy chcete. Naprosté soukromí, které žádný hotel poskytnou nemůže, a právě proto je fajn se někdy ubytovat mimo jeho luxusní pokoje. Důvodem může být oslava narozenin, setkání s přáteli, romantika ve dvou i rodinná dovolená. Vila starobylá se vzrostlou zahradou a bohatou historií i moderní sídlo v minimalistickém designu, bílý skvost na skalním výběžku do moře.

Váš letní domov čeká, vydejte se na cestu!

57 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše