Nikki Beach: bikiny a šampaňské na Balkánu

Bikiny, šampaňské a party na pláži! Těmito slovy by se dala popsat první letní sezóna ve stylovém resortu Nikki Beach. Byl to naprostý hit prázdnin, který zcela ohromil Černou Horu a přinesl novou vlnu luxusu na Balkán.


Dovolená na Balkánu ve vás nemusí evokovat pouze stereotypní lenošení v černohorském stylu. Místní vesnice Brezna se sice pyšní každoroční olympiádou v lenošení, kterou vyhrává ten, kdo vstane poslední, nicméně resort Nikki Beach má něco víc do sebe. Naláká vás k odpočinku, ale především vás nadchne smyslem pro zábavu.

Léto 2021 patřilo Jadranu, mladým Evropanům a milovníkům party. Víte, co je do Černé Hory přilákalo? Hudba! Do uší totiž nezněly ohrané komerční songy, které se linou po chorvatském pobřeží. Všechny nadchla kvalitní muzika, kterou můžete například znát z dubajského Nikki Beach. Poslechněte si tyto letní songy a řekněte, kdo by nechtěl v takovém rytmu odtančit na Jadran?

Ptáte se, čím vás konkrétně tento stylový resort u pláže v Tivatském zálivu potěší? Na hosty čeká 45 moderně zařízených pokojů a suit v prostředí, kterému dominují zelené kopce a osvěžující Jaderské moře. A pokud se rozhodnete přijet s přáteli na víkend plný zábavy, oceníte prostorné apartmá Ultra Suite pro až 5 osob.


Jak správně tušíte, party atmosféra sálá ze všech koutů resortu. Pokud dáváte přednost klidnějším místům, Černá Hora vás zaujme novými resorty, jako je One&Only, Aman Sveti Stefan a Chedi Luštica Bay. Tak, jak jste zvyklí na luxus pod značkou One&Only, ani Nikki Beach se nenechává zahanbit a nabízí vlastní přístav, kde po celé léto kotvily superjachty. K dokonalému pocitu pohody přispívá také wellness centrum a 2 bazény, kde se nepořádají party. Dostanete-li ve víru tance a zábavy hlad, vaše chuťové buňky uspokojí restaurace s kreativní, možná až ohromující, kuchyní.

Černá Hora se díky novým 5hvězdičkovým resortům dostává na seznam luxusních míst, která chcete navštívit. Důkazem toho je právě Nikki Beach, který svou pulzující atmosférou přidává na atraktivitě této balkánské destinaci, která v minulosti pětihvězdičkový segment klientů příliš nepřitahovala. Poznejte tedy Černou Horu z nové perspektivy! Party, na které nesmíte chybět, znovu začíná v květnu 2022.