Nové ski-in ski-out chalety ve francouzských Alpách

Zasněžené svahy francouzských Alp. Ráj milovníků zimních sportů. Přemýšlíte, jak si v nejvyhledávanějších lyžařských resortech Francie dopřát kousek soukromí? Právě pro vás přináší země galského kohouta koncept ubytování v horských chaletech v ústraní. Naprosté soukromí však neznamená, že budete daleko od sjezdovek. Naopak.

Ski-in ski-out chalety jsou postavené přímo na svazích největší lyžařské oblasti v Evropě. Není nic lepšího, než nasadit lyže a rovnou od dveří chaletu sjíždět svahy zasypané alpským prašanem. Soukromí pak na vás čeká po lyžovačce. Nově postavené vily jsou skvělou základnou pro rodiny s dětmi a přátele, kteří vyhledávají skvělé podmínky pro lyžování a zároveň mají rádi pohodlí domova s luxusním vybavením.

Osobní šéfkuchař dobře ví, že na horách pořádně vyhládne, a než vám připraví večeři, můžete si dát drink v apres-ski baru. Chcete-li dopřát unavenému tělu trochu odpočinku, zajděte si do spa, které patří jen vám. Štěbetavou němčinu v něm rozhodně neuslyšíte.

Chalet Desir, Val Thorens

Tento luxusní chalet s 8 ložnicemi je skvělou základnou pro až 15 přátel, kteří tráví zimní dovolenou v nejvýše položeném lyžařském resortu v Evropě. Co říkáte na prostorné vířivky, bazén, soukromé kino, golfový simulátor nebo simulátor Formule 1? A kdo by se nenadchl pro soukromý vinný sklípek? Pět podlaží a celková rozloha 1200 m2 - Chalet Desir dává příležitost zažít romantické chvilky i prostor jen pro vás, a zároveň zve ke společně strávenému večeru s přáteli. A to vše v tradičním alpském stylu s moderním nádechem, kde hlavní roli hraje dřevo.


Boule de Neige, Courchevel 1650

Zveme vás do jednoho ze 13 nových ski chaletů obklopených smrkovým lesem La Rosiere, odkud se nabízí přímý přístup na sjezdovky Courchevel. Chalety mají 4 nebo 5 ložnic a svým vybavením se jeden od druhého zásadně neliší. Nevýhodou může být, že nejsou tak prostorné, a proto bude lepší tento pobyt v zasněžených Alpách strávit bez tchýně. Třípodlažní chalety jsou nicméně ideální pro skupinu blízkých přátel a rodiny s dětmi. A nezapomeňte na neocenitelnou výhodu ski-in ski-out. Po aktivním dni na sjezdovce odložte lyžařskou výbavu stranou a zamiřte do jednoho ze dvou velkých spa s vyhřívaným venkovním a krytým bazénem, nebo se oddejte relaxaci v hammamu, sauně či vířivce. Možností, jak strávit zimní dny, na vás v chaletu čeká hned několik.


Etoile D’Or, Chamonix

Ano, víme, že Etoile D’Or v Chamonix oficiálně nepatří na seznam ski-in ski-out resortů, ale nemůžeme nechat tento chalet oceněný známkou Best New Ski Chalet 2019 bez povšimnutí. Víte, že má vlastní helipad? Díky vrtulníku tak máte okamžitý přístup na zasněžené svahy. A koho neláká heliskiing, může se těšit na upravené sjezdovky v lyžařských resortech v Chamonix. Není třeba přemýšlet nad cestou, o dopravu se postará váš privátní řidič. Chalet je dokonalým místem pro velké skupiny i rodiny s dětmi. Myslí na vše spojené se zimní dovolenou: lyžování, odpočinek i soukromé party. Důkazem je vinný sklep, kino, dětský pokoj s patrovou postelí a rozsáhlé spa. To vše uprostřed alpské krajiny, kterou můžete obdivovat ze všech koutů tohoto moderně zařízeného chaletu. Samozřejmostí je také snídaně, odpolední čaj a večeře o čtyřech chodech. Už máte připravené lyže?


Další ski-in ski-out chalety v Alpách

Máme pro vás připraveno mnohem více a rádi bychom se s vámi o naše tajné tipy podělili osobně. Neváhejte nás kontaktovat, nechte se inspirovat nabídkou chaletů a vyberte ten, který přesně odpovídá vašim představám o zimní dovolené v Alpách.