Plovoucí bar Cloud 9 na Fidži

Plovoucí pizzerie a bar uprostřed Pacifiku. Koupání, šnorchlování a lenošivé opalování, kolem vás jen tyrkysové moře. Tohle je Fidži, takže podobný typický život v tomto souostroví v Pacifiku najdete skoro všude. Tak proč tedy strávit den na Cloud 9 místo toho, abyste se jen tak povalovali ve svém soukromém resortu?


Za prvé, na Cloud 9 jsou DJs. Mnoho barů má samozřejmě DJs, tady se ale hraje vyšší liga. Duo Double Touch je jednou z mezinárodních hvězd, které na Cloud 9 hrály. Hudbu tady berou vážně jako důležitý faktor při vytváření atmosféry prázdnin v Tichém oceánu. Konečně, vyzkoušejte to samina jejich účtu na Soundcloud.DJs jsou jedním z důvodů, proč se Cloud 9 stal místem, které chcete při pobytu na Fidži navštívit. Pizzy tu mají dobré, drinky také, ale ani jedno z toho by nebylo dostatečným důvodem se na Cloud 9 vydat. Ne, Cloud 9 je čistě o atmosféře. Je to jako nasednout na motorový člun, jet 30 minut doprostřed ničeho a pak plavat, šnorchlovat a oddat se hrátkám v Pacifiku.Dostat se na místo je součástí zábavy. A pak je tu taky surf: ikonický Cloudbreak na Fidži patří mezi ty nejlepší breaky na planetě. Tahle vlna levačka není pro začátečníky a ve strmém barelu uvidíte surfaře vysoké úrovně pokročilosti.

Když říkáme, že není pro začátečníky, myslíme tím, že tam nemáte surfovat, pokud nejste téměř profík. Pozorovat surfaře přímo z vody je však také fantastický zážitek. Jen pro představu, tady sjíždí Cloudbreak mistři světa Kelly Slater a Gabriel Madina na Fiji Pro 2016:Běžte se tedy podívat na surf, projeďte se na jet ski, dejte si další koktejl a co dál...? Najednou je tu odpoledne, tak se uvelebte pod sluncem a nechte se nadnášet na Cloud 9, tropickém pizza baru v Pacifiku.