Příští zastávka, Seychely

Dubaj i Maledivy dobře posloužily jako útočiště v posledních měsících. Díky nim měl člověk možnost dopřát si, i v této nevlídné době, alespoň trochu blahobytu a přijít na jiné myšlenky. Mimo několika málo dalších destinací ale nebyl výběr míst pro pohodovou dovolenou, tedy alespoň těch v rozumném dosahu, příliš široký. Dnes ale přinášíme dobrou zprávu přímo z Indického oceánu!Od 25. března 2021 nově otevírají náruč turistům Seychely. Pro vstup do této země čítající 115 ostrovů postačí vydržet jen jedno nosní zašimrání. Všichni cestující, včetně dětí, jsou povinni předložit pro vstup do země potvrzení o negativním PCR testu, provedeném maximálně 72 hodin před zahájením cesty. Karanténa ani omezení pohybu není vyžadováno, takže z letiště hurá na pláž. Mimochodem, rozumné spojení nabízí společnost Emirates každý den kromě pondělí a čtvrtka.


Už slyšíte to šumění moře? Potápění, kreolská kuchyně a panenská příroda na vás již netrpělivě čekají…


A kde se na Seychelách ubytovat?

Vstupte na svůj vlastní soukromý ostrov: North Island. Pouze jedenáct vil s výhledem na oceán je obklopeno naprostou přírodní krásou, kde zářivý bílý písek, vrcholky žuly a tyrkysové vody poskytují nekonečnou příležitost k relaxaci a omlazení.


Areál resortu Four Seasons se nachází na jedné z nejkrásnějších pláží na jihozápadním pobřeží ostrova Mahé - romantické Petit Anse. Luxusní, moderně zařízené vily jsou posazeny na svazích okolních kopců a nabízejí překrásný výhled na oceán a okolní tropickou přírodu. Vily jsou inspirovány kreolskými tradicemi a díky své prostornosti nabízí absolutní soukromí a klid.


Pro golfové nadšence! Hotel Constance Lemuria, uhnízděný na severozápadním pobřeží idylického ostrova Praslin, je exkluzivním útočištěm s vlastním 18jamkovým mistrovským golfovým hřištěm. Hotel vybudovaný v moderním designu a vysoké kvalitě, splňuje očekávání hostů, kteří si užívají čistý luxus s ohledem na zachování přírody.


Výčet našich oblíbených míst také zahrnuje resorty: Fregate Island, Anantara Maia, Four Seasons Desroches, Constance Ephelia, Six Senses Zil Pasyon nebo Raffles Praslin.

63 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše