Vaše dávka adrenalinu v Dubaji

V minulém článku jsme vás lákali do nekrásnějších plážových hotelů v Dubaji. I dnes v tomto extravagantním a slunném ráji zůstaneme, ale přidáme dávku adrenalinu. Každé lenošení se jednou omrzí a dovolená je přeci od slova dovolit si.. třeba nevšední zážitky ať už ve vzduchu či na poušti.


Hydroplán

Dubaj je neuvěřitelně futuristická metropole. Shluky moderních mrakodrapů, umělé ostrovy nevšedních tvarů, klikatící se vodní kanály, rozsáhlé vilové čtvrti, bujné exotické zahrady na jedné straně a nehostinná poušť na druhé. Dubaj je město budoucnosti, které nejlépe poznáte z oblohy. Dopřejte si adrenalinový výlet hydroplánem SeaWings a odneste si vzpomínky jako nikdo jiný.


Vyhlídkový let horkovzdušným balonem

Let balonem je nezapomenutelný zážitek plný romantiky, mimořádného ticha a klidu. Zažijte, jaké to je, jemně se vznášet nad mraky s nepřekonatelným 360stupňový výhledem na dubajskou poušť a zaručeně těmi nejlepšími fotografickými příležitostmi. Svědkem vám jen bude arabský východ slunce a na pozadí pohoří Hajar.


Výlety do pouště

Pokud vás láká poznat tajemství pouště, nesmíte vynechat Safari Platinum Desert. Zážitek pečlivě vytvořený do posledního detailu pro náročné hosty, kteří hledají v životě to nejlepší. Za doprovodu profesionálního průvodce prozkoumáte rezervaci Dubai Desert Conservation Reserve, kde stále žije původní divoká zvěř, jako jsou arabský oryx a gazely. Dostanete se na jedny z nejfotogeničtějších míst: v lesním pralese Ghaf v dunách i vzdálené pouštní jezero, které je nádhernou svatyní stěhovavých ptáků. Nasajete krásu arabského západu slunce v poušti, degustační večeři o šesti chodech nebo poklidnou jízdu na velbloudu. Nechte se omámit nedozírnou hladinou zvlněných písečných dun.


Vyhlídkový let helikoptérou

Vrtulník budí respekt a obdiv i touhu. Kdo by nechtěl zažít vzrušení agenta Jamese Bonda nebo Ethana Hunta z Mission Impossible v jejich slavných leteckých scénách. V plném bezpečí a bez kaskadérských kousků vám tento zážitek nabídne vyhlídkový let helikoptérou. Náš výběr promyšleně navržených letů je vytvořen tak, aby zajistil nezapomenutelný zážitek a výhledy: od mezinárodně proslulé Burj Khalifa či Burj Al Arab až po velkolepý The World Island a The Palm Jumeirah. A mimochodem, potkat agenta nebude tak těžké, startuje se totiž z heliportu Dubajská policejní akademie.


Zipline

Přáli jste si umět létat? A co takhle rychlostí 120 km v hodině? Tento sen vám splní nejdelší zipline na světě certifikovaná Guinnessovou knihou rekordů. Vzrušující a jedinečný zážitek zasazený do překrásné scenérie hory Jebel Jais.

Dáváte-li přednost pohledu zem racka arabského, zkuste XLine v dubajském přístavu. Užijete si výhledy na honosnou dubajskou čtvrť, doplněnou pětihvězdičkovými jachtami a elegantními výškovými věžemi. Zdejší zipline je pro změnu jednou nejstrmějších a nejrychlejších na světě, měří 1 km a nabídne průměrnou rychlost 80 km za hodinu.

PS: oči rozhodně nezavírat!


Skydive

Milovníci adrenalinu si v Dubaji rozhodně přijdou na své. Nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak zažít vzrušení z volného pádu – to je tandemový seskok. Ať už dáte přednost seskoku nad písečnými dunami nebo se v letu pokocháte ohromujícím výhledem na ikonický umělý ostrov Palm Jumeirah, bude to zážitek na celý život.


Super Car Tours

Dubaj, to je také druhý domov řady luxusních automobilových značek, a tak není divu, že další z našich zážitků vám nabídne se miláčkům podívat na spojku. Tým zkušených a kvalifikovaných řidičů závodních tratí naplánuje vaši projížďku do posledního detailu. Tohle je výzva pro všechny vášnivé jezdce. Račte si vybrat, flotila vozů je připravena: McLaren 570S, Ferrari Portofino, Lamborghini Huracan, Maserati Grancabrio, Polaris Slingshot SL, BMWGS1200, Lamborghini Avendator, Porsche 718, Audi R8 Spider a Ferrari 488


Zkrátka, v adrenalinové době je dobré být připraven/se trénovat adrenalinovými zážitky, nemyslíte?


Jsme připraveni, vám je vybrat na míru,

tým EliteVoyage

34 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše