Zdraví na prvním místě

Aktualizováno: čvc 21

aneb 5 hotelů, ve kterých dostanete více než jen báječnou snídani!


Když někomu přejeme hodně zdraví, máme u nás v EliteVoyage na mysli i konkrétní místa, která byla stvořena k jeho obnově. Místa, která kromě luxusu a pohodlí nabízejí také řadu zdravotních procedur a řešení pro správný životní balanc. Někdy potřebujeme trochu víc než jen dovolenou.RAKOUSKO 

Lanserhof Lans

Jedny z nejlepších světových léčebných lázní se nachází v Tyrolských Alpách, 8 km od Innsbrucku. Jsou vyhledávaným místem a první detoxikační volbou řady milionářů i těch, kteří mají rádi horské prostředí a pravidelný úklid mysli i těla. Klíčem k úspěchu zdejšího týmu lékařů a odborníků na zdraví je čisté střevo. Optimální pro nejlepší výsledky je pobyt v délce až tří týdnů, týden je naprosté minimum. Po úvodní konzultaci s přiděleným lékařem zahájíte individuálně přizpůsobený holistický program detoxikačních režimů, půstu, terapií a relaxace založených na revolučním přístupu rakouského lékaře FX Mayra, který věřil, že čisté vnitřnosti jsou klíčem k dobrému zdraví, stejně jako spousta odpočinku a cvičení. Lanserhof Lans není jen dalším luxusním hotelem, je to místo znovuzrození v pravém slova smyslu.


Vivamayr

I naše druhé doporučení vás zavede do sousedního Rakouska. Po krátkém letu do Salcburku vás soukromý šofér zaveze nádhernou alpskou scenérií až na břeh jezera Altaussee, k hotelu Vivamayr. Trápí-li vás pár kilo navíc nebo jen potřebujete načerpat novou energii, našli jste místo, kam se vydat. Masáže, kyslíkové terapie, měření hustoty kostí, vyvážená strava, čerstvý vzduch a dech beroucí, totiž dávající výhledy do přírody budou namíchány v nejlepším poměru pro vaše zdraví. Kromě programu Classic jsou v nabídce také specializované programy pro optimalizaci hmotnosti, posílení imunitního systému, detoxikaci a redukci stresu. V průběhu celého terapeutického procesu probíhají každodenní rozhovory s lékařem, které zajistí, že zůstanete na správné cestě k dosažení svého cíle.


ŠPANĚLSKO

SHA Wellness Clinic

Valencie ukrývá řadu pokladů. Jeden z nich shlíží na zátoku Altea. Luxusní klinika SHA Wellness Clinic, jejíž autorem je uznávaný architekt Carlos Giraldi, nabízí nádherné výhledy na Středozemní moře i netradiční polokruhový bazén. Stavbě skládající se z 11 luxusních residencí vévodí elegantní bílá barva a vnitřní vybavení vznikalo podle pravidel Feng Shui. Klinika nabízí speciální program podle své metody SHA. Ta integruje nejúčinnější přírodní terapie s důrazem na výživu, ale nezanedbává ani nejnovější pokroky v západní medicíně, zejména v preventivní medicíně, genetice a boji proti stárnutí. V kombinaci se sluncem, mořem a pohybem je SHA místem skutečného znovuzrození.


MALEDIVY

Joali Being

Jediný svého druhu. V ráji. Nejnovější přírůstek na Maledivách, to je luxusní resort Joali Being. Integruje principy biofilního designu do architektonicky pozoruhodného prostředí a nabízí vskutku transformační programy blahobytu. Tvoří jej celkem 68 vil - každá s bazénem a různým wellness. Ozdravné programy jsou přizpůsobeny čtyřem klíčovým pilířům - mysli, pokožce, mikrobiomu a energii - se zaměřením na oblasti, jako je ženské zdraví, vyvážené trávení a hmotnost, duševní jasnost a regenerační spánek, pohyb a sladění. To vše ve spolupráci s profesorem Gerry Bodekerem z Oxfordské univerzity, který je odborníkem na tradiční a integrovanou medicínu a wellness vyškoleným na Harvardu. O vaše pohodlí se postará odborný tým složený z bylinkářů, naturopatů, terapeutů, odborníků na pohyb a odborníků na výživu. Netají se tím, že chtějí, aby se hosté cítili obnoveni, povzneseni a inspirováni, a tím dosáhli pocitu „beztíže“.


ŠVÝCARSKO

Clinique La Prairie

Za tajemstvím věčného mládí se vydejte do Švýcarska. Značka La Prairie se zrodila ve stejnojmenné klinice u břehů Ženevského jezera. Lékař Paul Niehans zde prokázal, že výzkum buněk a převratné technologie ve spojení s revolučními substancemi mohou výrazně zpomalit procesy stárnutí. Clinique La Prairie se tak stala průkopníkem v boji proti buněčnému stárnutí. O svou krásu a zdraví zde pečovali takové osobnosti jako Charlie Chaplin, Marlene Dietrich nebo Charles de Gaulle. Do péče odborníků se zde můžete svěřit i vy a vybrat si některý z široké nabídky programů a omlazujících pobytů.


Pečujte o to nejcennější, co máte. A tuto investici svěřte do dobrých rukou.


Bude nám potěšením,


Tým EliteVoyage


52 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše