Získejte lístky na Bocelliho privátní koncert v Toskánsku

Bocelliho koncert je úžasný zážitek kdekoli a kdykoli. I jeho vystoupení v prázdném Duomi di Milano streamované na YouTube bylo naprosto skvostné.

Ale Bocelli naživo není to samé jako Bocelli ze sluchátek připojených k telefonu. A ze všech jeho představení jedno zcela vyniká: Andrea Bocelli v Teatro del Silenzio.

Teatro del Silenzio je divadlo Andrea Bocelliho. Amfiteátr pod širým nebem v toskánských kopcích u městečka Lajatico, Bocelliho rodiště. „Divadlo ticha“ se nejmenuje náhodou – po 364 dní v roce tu vládne absolutní ticho. Jen v jeden jediný den v roce vystoupí na svém nejcennějším koncertu sám maestro Bocelli, prezident divadla.

Maestro k tomu říká:

„Udělám všechno proto, aby se můj sen stal skutečností. Sen, že příští Teatro del Silenzio bude opulentní, přepychovou a nezapomenutelnou metaforou nového začátku, nové energie pro celou planetu.“

Bocelli na tento úkol nebude sám. Konečně, na tomto koncertu chce být každý. Vystoupí Bocelliho nejoblíbenější hudebníci z Bel Canto. Program se jen hemží jmény mezinárodních hvězd. A možná tam budete i vy.

Bocelli a přátelé jako program 17. ročníku zvolili výběr klasických skladeb největších operních velikánů. Pokud vás těší představa vás samotných ve společnosti Bocelliho v toskánském amfiteátru pod širým nebem, zapište si do kalendáře pátek 30. července 2022.

VVIP vstupenky vám můžeme zajistit. Aperitiv a gurmánská večeře pod širým nebem před začátkem koncertu jsou v ceně. Jedete-li za zážitkem, jakým je privátní koncert Andrea Bocelliho, chcete, aby byla i sama cesta dokonalá. Proto doporučujeme ubytovat se v místě jako například Hotel II Castelfafi v Montaione na toskánském venkově poblíž místa konání koncertu.

Jen těžko hledáme slova, která by popsala takovou zkušenost. Nechme radši promluvit samotného mistra:

„Po dvouleté nejistotě – a byly to těžké dva roky – se kultura a umění musejí vrátit na své právoplatné místo a začít opět hrát zásadní roli, jakou si zaslouží. Sním o světě, který si uvědomuje, že umění a hudba, jež je hlasem umění, nakonec vždy zvítězí.“