iStock-859583488.jpg

Bezstarostné privátní lety po celém světě

 

Létejte pohodlně a bez starostí

ušetříme

​Úspora času při plánování i samotném letu

Ušetříme Vám spoustu času s plánováním a zařizováním letů privátním letadlem.  Díky nezávislosti prověříme nejlepší nabídky na trhu od jednotlivých dopravců. A ušetříme Vám také starosti s tím, zda jste náhodou na něco nezapomněli nebo jestli bude vše fungovat. S námi se zkrátka můžete spolehnout, že bude.

poradíme

Nezávislé doporučení od profesionálů

Privátní lety zajišťujeme více než 10 let. Máme přehled o trhu privátní letecké dopravy a známe všechna úskalí, se kterými se můžete setkat. Poradíme  Vám s výběrem vhodného letadla, srovnáme nejlepší nabídky na trhu a kompletně se postaráme o zajištění Vašeho privátního letu.

zařídíme

Asistence po celou dobu Vašich cest

Do detailu zařídíme každou část Vašeho letu. Postaráme se o Vaší dopravu na letiště, oblíbený catering na palubě, zajištění víz nebo ubytování a programu na cílovém místě. Během cest jsme Vám neustále k dispozici a připraveni řešit Vaše požadavky, abyste se Vy mohli věnovat tomu, co je pro Vás opravdu důležité. 

 

Neřešte starosti, létejte s radostí

Není problém zajistit si let, ale pokud chcete mít jistotu, že vyberete ideální letadlo a do ruky se Vám dostane opravdu ta správná nabídka, je lepší nechat si poradit a přenechat vše profesionálům. Máme přehled o tom, co se děje na zemi i na nebi. Pokud chcete využít všechny výhody privátní letecké přepravy, pak jste na správném místě.

Nechcete hledat na internetu operátory privátních letadel a porovnávat jejich ceny? Bojíte se, že budete muset řešit netransparentní příplatky v segmentu, který do detailu neznáte? Od nás dostanete přehlednou nabídku privátních letadel a informace o všech detailech.

Nechcete volat operátorovi a zjišťovat, kdy musíte přijet na letiště, aby Vám letadlo neuletělo? Potřebujete se věnovat důležitějším věcem, než řešit odbavení a návaznost celé své cesty? Nemusíte, my známe Váš plán do detailu. A když se změní, víme co dělat.

Dokážete si představit, že se Vaše letadlo porouchá a uvíznete uprostřed cesty? Nechcete se spoléhat na možnosti, které Vám nabídne jeho provozovatel, který má omezenou flotilu? Nemusíte, vyřešíme jakoukoliv stresující situaci, která může nastat a zajistíme řešení, jsme vždy objektivní a na Vaší straně.

Pomůžeme Vám zajistit privátní letadlo přesně podle Vašich představ. S námi máte možnost ušetřit, ale také se nechat rozmazlovat. Nejen že ušetříte nervy, ale budete mít možnost si užívat cestování bez starostí a věnovat čas jen tomu, čemu ho věnujete rádi.

Proč EliteVoyage ? 

Zkušenosti. Zodpovědnost. Spolehlivost.

Čas od času každý potřebuje vypnout a hodit starosti za hlavu. Tak proč si vše už od počátku myšlenky do posledního detailu nenechat naplánovat a zařídit? Ušetříte tím čas, který můžete využít lépe. Víme, co kde frčí, kde to za moc nestojí, kde se Vám bude líbit a taky kde rozhodně nebude. S námi předejdete zklamání. Jakto? Cesty plánujeme denně už přes 10 let a jednoduše máme přehled. Navíc přebíráme veškerou zodpovědnost za hladký průběh každé Vaší cesty. Na Vás zůstává jen rozhodnutí, kolik zážitků jste schopni vstřebat nebo zkrátka jen koho vezmete s sebou. O vše ostatní už se postaráme.

Reference našich klientů

"Díky dlouholeté spolupráci s panem Petrem Udavským je pro naši celou rodinu radost cestovat. Velice si vážíme a oceňujeme individuální, profesionální přístup a zejména příjemné jednání! Dovolená s EliteVoyage je pro nás vždy záruka luxusu, kvality a solidnosti. S díky si užíváme, že myslí za nás, dokáží splnit veškerá přání a nabídnout jednak úžasné zážitky a jednak klid soukromí." 

Dagmar P.

"Oceňuji naprostou profesionalitu celého týmu EliteVoyage a pozornost, kterou věnují každému přání svého zákazníka – to dělá z Elite Voyage na trhu cestovních i dalších privátních služeb naprosto ojedinělý projekt. Aby se vize stala realitou, musí za ní stát silný tým, a tím Karla, Petr a Markéta bezesporu jsou – přinesli na trh služby, které jsou zážitkem, a vy vždy víte, že vás znají a pečují o vás."

Marcela H.

"Cestování je pro nás vždy vítanou změnou, velmi rádi cestujeme do Dubaje. Cestovní kancelář EliteVoyage a pan Udavský je v tomto směru sázka na jistotu. Na sjednané služby je 100% spolehnutí, vše je perfektně domluvené a naše dovolená vždy proběhla v naprosté pohodě."

Miroslav M.

 

Jak postupovat?

1. krok

Objednejte si konzultaci

Prostřednictvím našich webových stránek, telefonicky nebo e-mailem si objednejte první bezplatnou konzultaci. Vše můžeme projednat na dálku, rádi se s Vámi setkáme i osobně. Společně si projdeme plán Vaší cesty a upřesníme požadavky na privátní letadlo.

2. krok

Představíme návrhy

Na základě získaných informací Vám představíme první návrhy a požádáme o zpětnou vazbu. Sdělíte nám své komentáře, podle kterých nabídku upravíme do finální podoby tak, aby Vám vyhovoval každý bod cesty.

3. krok

Potvrzení objednávky

Jakmile jste s konkrétní nabídkou 100% spokojeni ve všech ohledech, teprve teď dochází řada na platbu a předání podkladů. Nyní můžete odletět s klidnou hlavou, o hladký průběh každé cesty už se postaráme. Je to snadné, že? 

Nepřidělávejte si starosti. Spojte se s námi a cestujte s radostí. Nechte si zajistit své cesty od profesionálů.

Náš tým

Karla Ašerová

Co-Owner & CEO

Petr Udavský

Co-Owner & Private Consultant

Markéta Udavská

Co-Owner

Kateřina Horiszny

Partner

Filip Pačes

Travel Designer

Michal Pátek

Travel Designer

 

David Pechar

Flight Consultant

Štěpán Borovec

Travel Designer

Lucie Poláková

Finance Executive

 

Kontaktujte nás

EliteVoyage s.r.o.

Národní 135/14, Nové Město
110 00 Praha 1

IČ: 06744591, DIČ: CZ 06744591

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 288155.

 
Traveller_Made.png

Sesterské společnosti:

elite_medical_WHITEPNG.png
eDe_rgb_color_full_neg_2_pn.png
EliteGourmet.png
  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

©2020 by EliteVoyage