iStock-859583488.jpg

Bezstarostné privátní lety po celém světě

 

Létejte pohodlně a bez starostí

ušetříme

​Úspora času při plánování i samotném letu

Ušetříme Vám spoustu času s plánováním a zařizováním letů privátním letadlem.  Díky nezávislosti prověříme nejlepší nabídky na trhu od jednotlivých dopravců. A ušetříme Vám také starosti s tím, zda jste náhodou na něco nezapomněli nebo jestli bude vše fungovat. S námi se zkrátka můžete spolehnout, že bude.

poradíme

Nezávislé doporučení od profesionálů

Privátní lety zajišťujeme více než 10 let. Máme přehled o trhu privátní letecké dopravy a známe všechna úskalí, se kterými se můžete setkat. Poradíme  Vám s výběrem vhodného letadla, srovnáme nejlepší nabídky na trhu a kompletně se postaráme o zajištění Vašeho privátního letu.

zařídíme

Asistence po celou dobu Vašich cest

Do detailu zařídíme každou část Vašeho letu. Postaráme se o Vaší dopravu na letiště, oblíbený catering na palubě, zajištění víz nebo ubytování a programu na cílovém místě. Během cest jsme Vám neustále k dispozici a připraveni řešit Vaše požadavky, abyste se Vy mohli věnovat tomu, co je pro Vás opravdu důležité. 

 

Neřešte starosti, létejte s radostí

Není problém zajistit si let, ale pokud chcete mít jistotu, že vyberete ideální letadlo a do ruky se Vám dostane opravdu ta správná nabídka, je lepší nechat si poradit a přenechat vše profesionálům. Máme přehled o tom, co se děje na zemi i na nebi. Pokud chcete využít všechny výhody privátní letecké přepravy, pak jste na správném místě.

Nechcete hledat na internetu operátory privátních letadel a porovnávat jejich ceny? Bojíte se, že budete muset řešit netransparentní příplatky v segmentu, který do detailu neznáte? Od nás dostanete přehlednou nabídku privátních letadel a informace o všech detailech.

Nechcete volat operátorovi a zjišťovat, kdy musíte přijet na letiště, aby Vám letadlo neuletělo? Potřebujete se věnovat důležitějším věcem, než řešit odbavení a návaznost celé své cesty? Nemusíte, my známe Váš plán do detailu. A když se změní, víme co dělat.

Dokážete si představit, že se Vaše letadlo porouchá a uvíznete uprostřed cesty? Nechcete se spoléhat na možnosti, které Vám nabídne jeho provozovatel, který má omezenou flotilu? Nemusíte, vyřešíme jakoukoliv stresující situaci, která může nastat a zajistíme řešení, jsme vždy objektivní a na Vaší straně.

Pomůžeme Vám zajistit privátní letadlo přesně podle Vašich představ. S námi máte možnost ušetřit, ale také se nechat rozmazlovat. Nejen že ušetříte nervy, ale budete mít možnost si užívat cestování bez starostí a věnovat čas jen tomu, čemu ho věnujete rádi.

Domluvit konzultaci

Proč EliteVoyage ? 

Zkušenosti. Zodpovědnost. Spolehlivost.

Čas od času každý potřebuje vypnout a hodit starosti za hlavu. Tak proč si vše už od počátku myšlenky do posledního detailu nenechat naplánovat a zařídit? Ušetříte tím čas, který můžete využít lépe. Víme, co kde frčí, kde to za moc nestojí, kde se Vám bude líbit a taky kde rozhodně nebude. S námi předejdete zklamání. Jakto? Cesty plánujeme denně už přes 10 let a jednoduše máme přehled. Navíc přebíráme veškerou zodpovědnost za hladký průběh každé Vaší cesty. Na Vás zůstává jen rozhodnutí, kolik zážitků jste schopni vstřebat nebo zkrátka jen koho vezmete s sebou. O vše ostatní už se postaráme.

Reference našich klientů

"Díky dlouholeté spolupráci s panem Petrem Udavským je pro naši celou rodinu radost cestovat. Velice si vážíme a oceňujeme individuální, profesionální přístup a zejména příjemné jednání! Dovolená s EliteVoyage je pro nás vždy záruka luxusu, kvality a solidnosti. S díky si užíváme, že myslí za nás, dokáží splnit veškerá přání a nabídnout jednak úžasné zážitky a jednak klid soukromí." 

Dagmar P.

"Oceňuji naprostou profesionalitu celého týmu EliteVoyage a pozornost, kterou věnují každému přání svého zákazníka – to dělá z Elite Voyage na trhu cestovních i dalších privátních služeb naprosto ojedinělý projekt. Aby se vize stala realitou, musí za ní stát silný tým, a tím Karla, Petr a Markéta bezesporu jsou – přinesli na trh služby, které jsou zážitkem, a vy vždy víte, že vás znají a pečují o vás."

Marcela H.

"Cestování je pro nás vždy vítanou změnou, velmi rádi cestujeme do Dubaje. Cestovní kancelář EliteVoyage a pan Udavský je v tomto směru sázka na jistotu. Na sjednané služby je 100% spolehnutí, vše je perfektně domluvené a naše dovolená vždy proběhla v naprosté pohodě."

Miroslav M.

 

Jak postupovat?

1. krok

Objednejte si konzultaci

Prostřednictvím našich webových stránek, telefonicky nebo e-mailem si objednejte první bezplatnou konzultaci. Vše můžeme projednat na dálku, rádi se s Vámi setkáme i osobně. Společně si projdeme plán Vaší cesty a upřesníme požadavky na privátní letadlo.

2. krok

Představíme návrhy

Na základě získaných informací Vám představíme první návrhy a požádáme o zpětnou vazbu. Sdělíte nám své komentáře, podle kterých nabídku upravíme do finální podoby tak, aby Vám vyhovoval každý bod cesty.

3. krok

Potvrzení objednávky

Jakmile jste s konkrétní nabídkou 100% spokojeni ve všech ohledech, teprve teď dochází řada na platbu a předání podkladů. Nyní můžete odletět s klidnou hlavou, o hladký průběh každé cesty už se postaráme. Je to snadné, že? 

Nepřidělávejte si starosti. Spojte se s námi a cestujte s radostí. Nechte si zajistit své cesty od profesionálů.

Náš tým

Karla_Aserova_foto.jpg

Karla Ašerová

Co-Owner & CEO

PetrUdavsky_v2.jpg

Petr Udavský

Co-Owner & Private Consultant

Marketa_Udavska_foto.jpg

Markéta Udavská

Co-Owner

Katerina_Horiszny.png

Kateřina Horiszny

Partner

Filip_Paces.png

Filip Pačes

Travel Designer

anonymous.jpg

Michal Pátek

Travel Designer

 
anonymous.jpg

David Pechar

Flight Consultant

anonymous.jpg

Štěpán Borovec

Travel Designer

anonymous.jpg

Lucie Poláková

Finance Executive

 

Kontaktujte nás

EliteVoyage s.r.o.

Národní 135/14, Nové Město
110 00 Praha 1

IČ: 06744591, DIČ: CZ 06744591

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 288155.

Děkujeme za odeslání!