01a.jpg

Dovolená v soukromí privátních vil

 

Budete ve svém druhém domově

ušetříme

​Úspora času při hledání i organizaci

S námi nebudete muset sedět u vyhledávače a listovat stránkami nabídek vil, ve kterých byste nechtěli být ani jednu noc. Ušetříme Vám také starosti s tím, jestli budete mít během své dovolené vše, co potřebujete nebo jestli bude vše fungovat. S námi se zkrátka můžete spolehnout, že bude.

poradíme

Poradíme s výběrem vily v optimální lokalitě

Dovolené zajišťujeme přes 10 let a dokážeme nabídnout tu nejlepší vilu, která splní Vaše požadavky. Zohledňujeme všechny Vaše představy, ale také myslíme na to, co byste od vily během svého pobytu mohli očekávat. Víme, co se děje v jejím okolí a kam byste mohli vyrazit.

zařídíme

Zajištění programu i služeb, na které jste zvyklí

Myslíme na všechny detaily, zajistíme nejen pronájem ale i celou Vaši cestu. Jsme stále s Vámi, připraveni na Vaše přání i chutě. Jsme vždy o krok napřed, abychom měli jistotu, že si budete po celou dobu užívat toho, co Vás baví nejvíc.

 

Neřešte starosti, létejte s radostí

Myslíte, že rezervace vily je stejně jednoduchá, jako booking hotelu na rezervačním portálu? Určitě je, ale máte jistotu, že fotky nejsou staré dvacet let? Že druhý den nebudete hledat instalatéra a bazén nebude plný shnilého listí? Pokud si chcete dovolenou v privátní vile užít naplno a neřešit nepříjemnosti, pak přenechte své starosti profesionálům.

Nebaví Vás hledání jehly v kupce sena? Víte kolik vil je podél celého pobřeží a kolik z nich splňuje Vaše požadavky? Nechcete se probírat vybavením vily a zjišťovat, jestli je vše aktuální? S námi hledat nemusíte, vše co potřebujete zařídíme.

Bojíte se, že přijedete do vily a hned budete řešit problémy? Nechcete si sami vařit ani povlékat postele?

S námi se bát nemusíte a můžete se spolehnout, že zařídíme pronájem, který si užijete a budete mít servis, který si zasloužíte.

Očekáváte, že o Vás během pobytu ve vile bude někdo pečovat a reagovat na Vaše požadavky? S námi můžete mít jistotu, že budeme neustále stát za Vámi, připraveni řešit Vaše přání a potřeby.

Pomůžeme Vám zajistit luxsuní vilu přesně podle Vašich představ. A nejen to, připravíme pro Vás bezproblémovou cestu tam i zpět. A když budete chít připravit program, můžete se na nás spolehnout, že Vás bude bavit. Nejen že ušetříte nervy, ale budete mít možnost si užívat dovolenou bez starostí a věnovat čas jen tomu, čemu ho věnujete rádi.

Domluvit konzultaci

Proč EliteVoyage ? 

Zkušenosti. Zodpovědnost. Spolehlivost.

Čas od času každý potřebuje vypnout a hodit starosti za hlavu. Tak proč si vše už od počátku myšlenky do posledního detailu nenechat naplánovat a zařídit? Ušetříte tím čas, který můžete využít lépe. Víme, co kde frčí, kde to za moc nestojí, kde se Vám bude líbit a taky kde rozhodně nebude. S námi předejdete zklamání. Jakto? Cesty plánujeme denně už přes 10 let a jednoduše máme přehled. Navíc přebíráme veškerou zodpovědnost za hladký průběh každé Vaší cesty. Na Vás zůstává jen rozhodnutí, kolik zážitků jste schopni vstřebat nebo zkrátka jen koho vezmete s sebou. O vše ostatní už se postaráme.

Reference našich klientů

"Díky dlouholeté spolupráci s panem Petrem Udavským je pro naši celou rodinu radost cestovat. Velice si vážíme a oceňujeme individuální, profesionální přístup a zejména příjemné jednání! Dovolená s EliteVoyage je pro nás vždy záruka luxusu, kvality a solidnosti. S díky si užíváme, že myslí za nás, dokáží splnit veškerá přání a nabídnout jednak úžasné zážitky a jednak klid soukromí." 

Dagmar P.

"Oceňuji naprostou profesionalitu celého týmu EliteVoyage a pozornost, kterou věnují každému přání svého zákazníka – to dělá z Elite Voyage na trhu cestovních i dalších privátních služeb naprosto ojedinělý projekt.
Aby se vize stala realitou, musí za ní stát silný tým, a tím Karla, Petr a Markéta bezesporu jsou – přinesli na trh služby, které jsou zážitkem, a vy vždy víte, že vás znají a pečují o vás."

Marcela H.

"Cestování je pro nás vždy vítanou změnou, velmi rádi cestujeme do Dubaje. Cestovní kancelář EliteVoyage a pan Udavský je v tomto směru sázka na jistotu. Na sjednané služby je 100% spolehnutí, vše je perfektně domluvené a naše dovolená vždy proběhla v naprosté pohodě."

Miroslav M.

 

Jak postupovat?

1. krok

Objednejte si konzultaci

Prostřednictvím našich webových stránek, telefonicky nebo e-mailem si objednejte první bezplatnou konzultaci. Vše můžeme projednat na dálku, ale ještě radši se s Vámi setkáme osobně. Společně si upřesníme konkrétní požadavky na privátní vilu.

2. krok

Představíme návrhy

Na základě získaných informací Vám představíme první návrhy a požádáme o zpětnou vazbu. Sdělíte nám své komentáře, podle kterých nabídku upravíme do finální podoby.

3. krok

Potvrzení objednávky

Jakmile jste s konkrétní nabídkou 100% spokojeni ve všech ohledech, teprve teď dochází řada na platbu a předání podkladů. Nyní můžete odletět s klidnou hlavou, o hladký průběh každé cesty už se postaráme. Je to snadné, že? 

Nepřidělávejte si starosti. Spojte se s námi a cestujte s radostí. Nechte si zajistit své cesty od profesionálů.

Náš tým

Karla_Aserova_foto.jpg

Karla Ašerová

Co-Owner & CEO

PetrUdavsky_v2.jpg

Petr Udavský

Co-Owner & Private Consultant

Marketa_Udavska_foto.jpg

Markéta Udavská

Co-Owner

Katerina_Horiszny.png

Kateřina Horiszny

Partner

Filip_Paces.png

Filip Pačes

Travel Designer

Michal Pátek

Travel Designer

 

David Pechar

Flight Consultant

Stepan_Borovec_edited.jpg

Štěpán Borovec

Travel Designer

anonymous.jpg

Lucie Poláková

Finance Executive

 

Kontaktujte nás

EliteVoyage s.r.o.

Národní 135/14, Nové Město
110 00 Praha 1

IČ: 06744591, DIČ: CZ 06744591

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 288155.

Děkujeme za odeslání!