Image by Henrique Ferreira

Víkendy, které si užijete naplno

 

Budete v dobrých rukách

ušetříme

Zužitkujeme Váš čas naplno

Proč hledat v průvodcích a na internetu?Ušetříme Vás zbytečných prostojů a připravíme celý program tak, abyste si užili víkend naplno. Nezahltíme Vás množstvím aktivit, které nebudete stíhat a ani si je nevychutnáte S námi se zkrátka můžete spolehnout, že si víkend užijete.

poradíme

Nezávislé doporučení od profesionálů

Cesty po celém světě zajišťujeme denně, víme jak je potřeba plánovat, abyste vše stihli a zároveň měli jistotu, že nebudete muset spěchat. Zejména pokud jde o prodloužený víkend. A když si nejste jisti, co chcete vidět? Na základě dlouholetých i každodenních zkušeností Vám vždy dokážeme poradit a dát nezávislé doporučení.

zařídíme

Asistence po celou dobu Vašich cest

Zajistíme celou Vaši cestu a budeme Vám po celou dobu k dispozici. Jsme stále s Vámi, připraveni na Vaše přání i nečekané změny Vašeho programu, abyste byli flexibilní a mohli si víkend užít tak, jak Vás to baví. Jsme vždy o krok napřed, abychom měli jistotu, že vše klapne jak má.

 

Užívejte si víkendy naplno

Nebaví Vás dlouhé hodiny plánovat a zařizovat prodloužený víkend? Nezáleží na tom, kdy se rozhodnete na víkend vyrazit, můžete nám klidně zavolat při cestě na letiště. Nemusíte to řešit sami, šetřete svým časem a spolehněte se na zkušenosti profesionálů.

Nechcete trávit víkendy monotónně, láká Vás si je čas od času zpestřit krátkým výletem do zahraničí? Bojíte se ale, že strávíte celé týdny přípravami a zařizováním, aby vše klaplo jak má a stálo to za to? Nemusíte, od nezapomenutelných víkendů jsme zde my. 

Nechcete trávit víkendy monotónně, láká Vás si je čas od času zpestřit krátkým výletem do zahraničí? Bojíte se ale, že strávíte celé týdny přípravami a zařizováním, aby vše klaplo jak má a stálo to za to? Nemusíte, od nezapomenutelných víkendů jsme zde my. 

Dokážete si představit, že dojde-li ke zpoždění, může se z prodlouženého víkendu stát jednodenní výlet. My víme, že vždy existuje nějaká příležitost, jak plán upravit a stihnout co nejvíce z toho, co jste chtěli. Jsme vždy s Vámi a okamžitě řešíme vše, co je potřeba.

Pomůžeme Vám prožít víkend přesně podle Vašich představ. S námi máte možnost ušetřit, ale také se nechat rozmazlovat. Nejen že ušetříte čas, ale budete mít možnost si užívat cestování bez starostí a věnovat se jen tomu, čemu se věnujete rádi.

Domluvit konzultaci

Proč EliteVoyage ? 

Zkušenosti. Zodpovědnost. Spolehlivost.

Čas od času každý potřebuje vypnout a hodit starosti za hlavu. Tak proč si vše už od počátku myšlenky do posledního detailu nenechat naplánovat a zařídit? Ušetříte tím čas, který můžete využít lépe. Víme, co kde frčí, kde to za moc nestojí, kde se Vám bude líbit a taky kde rozhodně nebude. S námi předejdete zklamání. Jakto? Cesty plánujeme denně už přes 10 let a jednoduše máme přehled. Navíc přebíráme veškerou zodpovědnost za hladký průběh každé Vaší cesty. Na Vás zůstává jen rozhodnutí, kolik zážitků jste schopni vstřebat nebo zkrátka jen koho vezmete s sebou. O vše ostatní už se postaráme.

Reference našich klientů

"Díky dlouholeté spolupráci s panem Petrem Udavským je pro naši celou rodinu radost cestovat. Velice si vážíme a oceňujeme individuální, profesionální přístup a zejména příjemné jednání! Dovolená s EliteVoyage je pro nás vždy záruka luxusu, kvality a solidnosti. S díky si užíváme, že myslí za nás, dokáží splnit veškerá přání a nabídnout jednak úžasné zážitky a jednak klid soukromí." 

Dagmar P.

"Oceňuji naprostou profesionalitu celého týmu EliteVoyage a pozornost, kterou věnují každému přání svého zákazníka – to dělá z Elite Voyage na trhu cestovních i dalších privátních služeb naprosto ojedinělý projekt.
Aby se vize stala realitou, musí za ní stát silný tým, a tím Karla, Petr a Markéta bezesporu jsou – přinesli na trh služby, které jsou zážitkem, a vy vždy víte, že vás znají a pečují o vás."

Marcela H.

"Cestování je pro nás vždy vítanou změnou, velmi rádi cestujeme do Dubaje. Cestovní kancelář EliteVoyage a pan Udavský je v tomto směru sázka na jistotu. Na sjednané služby je 100% spolehnutí, vše je perfektně domluvené a naše dovolená vždy proběhla v naprosté pohodě."

Miroslav M.

 

Jak postupovat?

1. krok

Objednejte si konzultaci

Prostřednictvím našich webových stránek, telefonicky nebo e-mailem si objednejte první bezplatnou konzultaci. Vše můžeme projednat na dálku, ale ještě radši se s Vámi setkáme osobně. Společně si projdeme plán Vaší cesty a upřesníme požadavky.

2. krok

Představíme návrhy

Na základě získaných informací Vám představíme první návrhy a požádáme o zpětnou vazbu. Sdělíte nám své komentáře, podle kterých nabídku upravíme do finální podoby tak, aby Vám vyhovoval každý bod cesty.

3. krok

Potvrzení objednávky

Jakmile jste s konkrétní nabídkou 100% spokojeni ve všech ohledech, teprve teď dochází řada na platbu a předání podkladů. Nyní můžete odletět s klidnou hlavou, o hladký průběh každé cesty už se postaráme. Je to snadné, že? 

Nepřidělávejte si starosti. Spojte se s námi a cestujte s radostí. Nechte si zajistit své cesty od profesionálů.

Náš tým

Karla_Aserova_foto.jpg

Karla Ašerová

Co-Owner & CEO

PetrUdavsky_v2.jpg

Petr Udavský

Co-Owner & Private Consultant

Marketa_Udavska_foto.jpg

Markéta Udavská

Co-Owner

Katerina_Horiszny.png

Kateřina Horiszny

Partner

Filip_Paces.png

Filip Pačes

Travel Designer

anonymous.jpg

Michal Pátek

Travel Designer

 
anonymous.jpg

David Pechar

Flight Consultant

anonymous.jpg

Štěpán Borovec

Travel Designer

anonymous.jpg

Lucie Poláková

Finance Executive

 

Kontaktujte nás

EliteVoyage s.r.o.

Národní 135/14, Nové Město
110 00 Praha 1

IČ: 06744591, DIČ: CZ 06744591

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 288155.

Děkujeme za odeslání!