message-editor_1521145107274-031518porsc

Zažijte něco o čem jste vždy snili, poznejte to, o čem nemáte ani tušení

 

Budete v dobrých rukách

ušetříme

Poznáte na vlastní kůži jen to nejlepší

Jsou zážitky, které si nemůžete odpustit, buď po nich toužíte, nebo o nich ani netušíte. My je pro Vás připravíme a ušetříme Vás zbytečných starostí. Vybereme pro Vás jen to nejlepší, ať už chcete do krve napumpovat adrenalin či do očí slzy. S námi se můžete starat jen o to, kdy to bude.

poradíme

Máme přehled a inspirujeme Vás

Připravujeme unikátní momenty již přes 10 let. Víme, kde zažijete chvíle, na které do konce života budete vzpomínat. Řekněte nám, co Vás baví a jaké máte sny. Doporučíme Vám jedinečné zážitky, o kterých se Vám snad ani nezdálo, zařídíme aby se i ty obyčejné staly neobyčejně dobrými.

zařídíme

Asistence po celou dobu Vašich cest

Vše připravujeme do nejmenších detailů. Dostaneme Vás tam, kam potřebujete a po celou dobu budeme s Vámi. Jsme o krok před Vámi a reagujeme na vzniklé situace. Pokud se Vaše plány změní nebo dostanete chuť užít si to, co Vás baví ještě jednou, my to zařídíme.

 

Nenuďte se, užívejte si života

Je mnoho zážitků, které se dají objednat online či zakoupit u přepážky zábavního parku. Ale jste si jistí, že je to pro Vás to pravé? Věděli jste, že to lze zažít i jinak, bez ostatních, front nebo jiných kompromisů? Pokud nechcete být jedni z dalších turistů ve frontě, přenechte své sny profesionálům.

Bojíte se, že to, co vidíte v katalogu jsou jen krásné fotky míst, která neuvidíte? Děsí Vás představa, že to, na co se budete těšit se na místě ukáže pouze jako turistická atrakce? S námi se bát nemusíte, zajišťujeme jen to nejlepší.

Nechcete se trmácet na neznáme místo a snažit se najít průvodce, se kterým se nakonec ani nedomluvíte? Jsou chvíle, na které opravdu nezapomenete. My se postaráme o to, aby ty vzpomínky byly jen dobré.

Zapomněli jste v hotelu foťák nebo nestíháte letadlo a bojíte se, že unikátní moment Vaší cesty se rozplyne jako dým? My jsme na krizové situace připraveni a pomůžeme Vám situaci zvládnout tak, aby se Vaše plány opět vrátily do normálu.

Pomůžeme Vám zažít chvíle, na které nikdy nezapomenete a užijete si je naplno. S námi máte možnost poznat to, co je pouze pro pár vyvolených, protože naši klienti mezi ně patří. Nebudete se muset o nic dalšího starat, vše naplánujeme a připravíme my. Vy budete mít možnost si užívat cestování bez starostí a věnovat čas jen tomu, čemu ho věnujete rádi.

Domluvit konzultaci

Proč EliteVoyage ? 

Zkušenosti. Zodpovědnost. Spolehlivost.

Čas od času každý potřebuje vypnout a hodit starosti za hlavu. Tak proč si vše už od počátku myšlenky do posledního detailu nenechat naplánovat a zařídit? Ušetříte tím čas, který můžete využít lépe. Víme, co kde frčí, kde to za moc nestojí, kde se Vám bude líbit a taky kde rozhodně nebude. S námi předejdete zklamání. Jakto? Cesty plánujeme denně už přes 10 let a jednoduše máme přehled. Navíc přebíráme veškerou zodpovědnost za hladký průběh každé Vaší cesty. Na Vás zůstává jen rozhodnutí, kolik zážitků jste schopni vstřebat nebo zkrátka jen koho vezmete s sebou. O vše ostatní už se postaráme.

Reference našich klientů

"Díky dlouholeté spolupráci s panem Petrem Udavským je pro naši celou rodinu radost cestovat. Velice si vážíme a oceňujeme individuální, profesionální přístup a zejména příjemné jednání! Dovolená s EliteVoyage je pro nás vždy záruka luxusu, kvality a solidnosti. S díky si užíváme, že myslí za nás, dokáží splnit veškerá přání a nabídnout jednak úžasné zážitky a jednak klid soukromí." 

Dagmar P.

"Oceňuji naprostou profesionalitu celého týmu EliteVoyage a pozornost, kterou věnují každému přání svého zákazníka – to dělá z Elite Voyage na trhu cestovních i dalších privátních služeb naprosto ojedinělý projekt.
Aby se vize stala realitou, musí za ní stát silný tým, a tím Karla, Petr a Markéta bezesporu jsou – přinesli na trh služby, které jsou zážitkem, a vy vždy víte, že vás znají a pečují o vás."

Marcela H.

"Cestování je pro nás vždy vítanou změnou, velmi rádi cestujeme do Dubaje. Cestovní kancelář EliteVoyage a pan Udavský je v tomto směru sázka na jistotu. Na sjednané služby je 100% spolehnutí, vše je perfektně domluvené a naše dovolená vždy proběhla v naprosté pohodě."

Miroslav M.

 

Jak postupovat?

1. krok

Objednejte si konzultaci

Prostřednictvím našich webových stránek, telefonicky nebo e-mailem si objednejte první bezplatnou konzultaci. Vše můžeme projednat na dálku, ale ještě radši se s Vámi setkáme osobně. Společně si projdeme Vaše plány a zjistíme, co byste chtěli zažít.

2. krok

Představíme návrhy

Na základě získaných informací Vám představíme první návrhy a požádáme o zpětnou vazbu. Sdělíte nám své komentáře, podle kterých nabídku upravíme do finální podoby tak, aby Vám vyhovoval každý bod cesty.

3. krok

Potvrzení objednávky

Jakmile jste s konkrétní nabídkou 100% spokojeni ve všech ohledech, teprve teď dochází řada na platbu a předání podkladů. Nyní můžete odletět s klidnou hlavou, o hladký průběh každé cesty už se postaráme. Je to snadné, že? 

Nepřidělávejte si starosti. Spojte se s námi a cestujte s radostí. Nechte si zajistit své cesty od profesionálů.

Náš tým

Karla_Aserova_foto.jpg

Karla Ašerová

Co-Owner & CEO

PetrUdavsky_v2.jpg

Petr Udavský

Co-Owner & Private Consultant

Marketa_Udavska_foto.jpg

Markéta Udavská

Co-Owner

Katerina_Horiszny.png

Kateřina Horiszny

Partner

Filip_Paces.png

Filip Pačes

Travel Designer

anonymous.jpg

Michal Pátek

Travel Designer

 
anonymous.jpg

David Pechar

Flight Consultant

anonymous.jpg

Štěpán Borovec

Travel Designer

anonymous.jpg

Lucie Poláková

Finance Executive

 

Kontaktujte nás

EliteVoyage s.r.o.

Národní 135/14, Nové Město
110 00 Praha 1

IČ: 06744591, DIČ: CZ 06744591

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 288155.

Děkujeme za odeslání!