iStock-862741742.jpg

Vstupenky mezi vyvolené i na vyprodané akce

 

Jakékoliv vstupenky ve vašich rukách

ušetříme

Prověříme trh se vstupenkami

Ušetříme Váš čas a připravíme aktuální nabídku na trhu vstupenek. Máme kontakty a víme na koho se obrátit, aby Vás na vybranou akci dostal. Ať už chcete sedět v první řadě na premiéře opery či si užívat VIP hospitality na finále prestižní sportovní údálosti. 

zaručíme

S námi nezůstanete za dveřmi

Zajišťujeme vstupenky pouze ze spolehlivých zdrojů a garantujeme parametry, na kterých se společně dohodneme. U nás nemusíte mít obavy, že Vás u vstupu na akci zastaví s neplatnou vstupenkou, nebo že první řadu počítáme od konce.

zařídíme

Zajištění programu i služeb, na které jste zvyklí

Vstupenkami to nekončí. Zajistíme abyste se na akci bezpečně dostali včas a pohodlně si užili i návrat domů. Připravíme pro Vás doprovodný program, zařídíme dopravu i ubytování, tak abyste si mohli užít jedinečné zážitky z vybrané akce.

 

Nebojte se bavit, buďte mezi vyvolenými

V současné době sehnat vstupenky online není problém. Ale můžete se při nákupu přes na internetovém tržišti spolehnout, že na druhém konci není podvodník? Nechcete se bát, že po příjezdu na koncert či sportovní akci budete muset svým přátelům nebo rodině oznámit, že akci neuvidí? Pokud chcete mít jistotu, že si zážitek užijete z první řady, tak přenechte své starosti profesionálům.

Chcete se dostat na akci, která se hodinu po otevření prodeje vyprodala? Bojíte se, že vstupenky, která jste našly na internetu jsou podvod a na akci Vás nepustí? Důvěřujte nám, máme své zdroje a na trhu vstupenek se dobře orientujeme.

Nemáte představu kolik VIP vstupenky mohou stát? Nechcete obvolávat všechny concierge a srovnávat jejich nabídky? Nechte to na nás, dopřejte si klid během čekání na na nabídku vstupenek od nás.

Zapomněli jste koupit vstupenky pro své blízké, nebo víte jak je pro ně tato akce důležitá a je Vám trapné obdarovat je lístky do poslední řady? My pro Vás zajistíme vstupenky s cateringem, dopravou i ubytováním přímo vybraného eventu.

Seženeme Vám vstupenky podle Vašich představ. Nejen že ušetříte nervy, ale budete mít jistotu, že se na akci dostanete a užijete si ji v patřičném stylu. A vy budete moci věnovat čas jen tomu, čemu ho věnujete rádi.

Domluvit konzultaci

Proč EliteVoyage ? 

Zkušenosti. Zodpovědnost. Spolehlivost.

Čas od času každý potřebuje vypnout a hodit starosti za hlavu. Tak proč si vše už od počátku myšlenky do posledního detailu nenechat naplánovat a zařídit? Ušetříte tím čas, který můžete využít lépe. Víme, co kde frčí, kde to za moc nestojí, kde se Vám bude líbit a taky kde rozhodně nebude. S námi předejdete zklamání. Jakto? Cesty plánujeme denně už přes 10 let a jednoduše máme přehled. Navíc přebíráme veškerou zodpovědnost za hladký průběh každé Vaší cesty. Na Vás zůstává jen rozhodnutí, kolik zážitků jste schopni vstřebat nebo zkrátka jen koho vezmete s sebou. O vše ostatní už se postaráme.

Reference našich klientů

"Díky dlouholeté spolupráci s panem Petrem Udavským je pro naši celou rodinu radost cestovat. Velice si vážíme a oceňujeme individuální, profesionální přístup a zejména příjemné jednání! Dovolená s EliteVoyage je pro nás vždy záruka luxusu, kvality a solidnosti. S díky si užíváme, že myslí za nás, dokáží splnit veškerá přání a nabídnout jednak úžasné zážitky a jednak klid soukromí." 

Dagmar P.

"Oceňuji naprostou profesionalitu celého týmu EliteVoyage a pozornost, kterou věnují každému přání svého zákazníka – to dělá z Elite Voyage na trhu cestovních i dalších privátních služeb naprosto ojedinělý projekt.
Aby se vize stala realitou, musí za ní stát silný tým, a tím Karla, Petr a Markéta bezesporu jsou – přinesli na trh služby, které jsou zážitkem, a vy vždy víte, že vás znají a pečují o vás."

Marcela H.

"Cestování je pro nás vždy vítanou změnou, velmi rádi cestujeme do Dubaje. Cestovní kancelář EliteVoyage a pan Udavský je v tomto směru sázka na jistotu. Na sjednané služby je 100% spolehnutí, vše je perfektně domluvené a naše dovolená vždy proběhla v naprosté pohodě."

Miroslav M.

 

Jak postupovat?

1. krok

Objednejte si konzultaci

Prostřednictvím našich webových stránek, telefonicky nebo e-mailem si objednejte bezplatnou konzultaci. Vše můžeme projednat na dálku, ale ještě radši se s Vámi setkáme osobně. Společně si upřesníme konkrétní požadavky na vstupenky.

2. krok

Představíme návrhy

Na základě získaných informací Vám představíme první návrhy a požádáme o zpětnou vazbu. Sdělíte nám své komentáře, podle kterých nabídku upravíme do finální podoby.

3. krok

Potvrzení objednávky

Jakmile jste s konkrétní nabídkou 100% spokojeni ve všech ohledech, teprve teď dochází řada na platbu a předání vstupenek. Rádi se v případě zájmu postaráme i o kompletní zajištění celé cesty. Je to snadné, že? 

Nepřidělávejte si starosti. Spojte se s námi a cestujte s radostí. Nechte si zajistit své cesty od profesionálů.

Náš tým

Karla_Aserova_foto.jpg

Karla Ašerová

Co-Owner & CEO

PetrUdavsky_v2.jpg

Petr Udavský

Co-Owner & Private Consultant

Marketa_Udavska_foto.jpg

Markéta Udavská

Co-Owner

Katerina_Horiszny.png

Kateřina Horiszny

Partner

Filip_Paces.png

Filip Pačes

Travel Designer

anonymous.jpg

Michal Pátek

Travel Designer

 
anonymous.jpg

David Pechar

Flight Consultant

anonymous.jpg

Štěpán Borovec

Travel Designer

anonymous.jpg

Lucie Poláková

Finance Executive

 

Kontaktujte nás

EliteVoyage s.r.o.

Národní 135/14, Nové Město
110 00 Praha 1

IČ: 06744591, DIČ: CZ 06744591

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 288155.

Děkujeme za odeslání!